evarkadasi.biz - youreads

 1. son derece komik tepkiler veren ev arkadaşı bulma sitesi . siteyi kuran kişinin mizahı hoşuma gitti. rahatsız edici değil, tam aksine samimi.

  !---- spoiler ----!

  "ücretsiz bayan", "ihtiyaçlarımı giderecek", "ev işlerinde yardımcı olacak", "yemek yapsın yeter", "çok çalışıyorum, ütü falan sorun oluyor", "evin içinde bir kadın sesine ihtiyacım var", "çok yalnızım, yalnızlığımı paylaşacak".. ilanlarınız yayınlanmaz ve banlanırsınız! DEFOLUN!!!

  abazanları banlıyor , keyfim yerindeyse de hicv-i pâkiyâne bi güzel cilalıyor , sırf buraya üye olabilmek için facebook'tan zırva üyelik açan eşhasın veya "ev arıyorummmmmmmmmm acilllllllll" minvalinde çalakalem yazanların ilanlarını yayınlamıyor , ilan içerisine girilmiş e-posta, telefon vesair kişisel bilgileri siliyor , ancak hoşuma giden, evet hoşuma giden neşeli, samimi ve düzgün girilmiş ilanları da dilediğim gün sayısınca listenin tepesinde çıkarıyorum . net..

  !---- spoiler ----!
 2. hatırlarım, ankara'ya yeni düşmüştüm. okuyacam da kimseyi tanımam etmem. devlet yurduna yerleşeyim dedim, sıra var, dediler. neyse internette gezinirken dandik bi sitedeki "ev arkadaşı" ilanlarına baktım. rastgele birine mesaj atacak oldum. adam memurmuş, yalnızmış, öğrenciymişim, garibanmışım, filan derken "su parasını ödesen yeter"e bağladık. tabi sonrasını tahmin ediyorsunuzdur. götü zor kurtardık. bizim kestanedeymiş gözü. ya, işte böyle bi hatıra. sonuç olarak, bu tür girişimler güzeldir, hojdır ama götünüzü de kollayın
  yok
 3. bunun sevişmelisini de yapsalar çok güzel olur, diye düşündüğüm ağ.
  hem ev arkadaşı hem yatak arkadaşı.
  ha bir de biseksuel opsiyonu şart.
 4. cinsi eğilimini belirtilmesi şartı getirilmesi gereken sitedir
  mazallah kestaneyi çizerler
 5. güzel bir proje fakat projenin çok büyük eksikleri bulunmakta.

  örneğin "x tl aralığı" veya "öğrenci evi" gibi filtrelerin kullanılması gerekiyor.