• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (6.35)
fakat müzeyyen bu derin bir tutku - çiğdem vitrinel
ilk kitabını yazmaya çalışan 'yazar' arif, zamanının önemli bir kısmını kitabı üzerine kafa yorarak geçirir. ona göre hayat başta kadınlar ve ilişkiler olmak üzere pek çok çözümsüz soruyu içermektedir. ilişkiler konusunda bir türlü dikişi tutturamayan arif her daim kafasını kurcalayan bu soruların peşindedir. fakat beklemediği bir anda müzeyyen'in ortaya çıkmasıyla, o güne dek bildiği ya da öğrenmeye çalıştığı her şey bir anda tersyüz olur. zira müzeyyen'in cazibesine kapılmamak elinde değildir ve kendini bu ilişkinin akışına bırakır. yönetmenliğini çiğdem vitrinel'in üstlendiği filmin senaryosu ise vitrinel ile birlikte ceyda aşar'a ait. filmin başrollerini erdal beşikçioğlu ve sezin akbaşoğulları paylaşırken, kadroda kendilerine harun tekin, hare sürel, derya alabora, ege aydan, kerem atabeyoğlu, erdinç gülener ve barış yalçın eşlik ediyor.
 1. maalesef ki beğenmedim. karakterler oturmamış, adamın yaşam tarzı ile davranış biçimi uyumsuz. kadınınki de öyleydi.
  abi
 2. cok zorlama bir film.

  kadin ve erkegin özgür ruhlari, cool tavirlari verilmeye calisilmis falat gereksiz bir kasıntılık var filmde. boyle her sey kasıntı duruyor. her sey gereginden daha cok planli, kuralli. ayrica gecisler ve daha bircok şey kopuk.

  sevemedigim bir film.

  duzenleme: filme bakis acim yorumuma da yansimis. film gibi birbirinden kopuk cumlelerim. tam dusundugum seyleri yazamamisim, ifade edememisim kendimi. yorumum da bir tuhaf yani.
 3. başrollerinin alıp yürüdüğü , bana göre gayet başarılı bir filmdir.
  bragi
 4. filmi henüz izlemedim ama kitabından pek keyif aldığım söylenemez.