fatih terim - youreads 1. milli takım teknik direktörü. euro 2016 dan sonra bi galatasaray seferi daha olabilir mi. neden olmasın ?
 2. kısır döngü mimari para için galatasarayı satar milli takima gider isler iyi olunca imparator turk futbolunun patronu derler.isler kotu giderse tekrar galatasaraya doner bizim mal taraftarda imparator geldi diye sevinir tekrar milli takima gider tekrar geri gelir.asirlardan beri bu boyle devam ediyor maalesef
 3. (bkz: overrated)

  büyük ihtimalle bu akşamki ispanya maçı ile balonu sönecek olan sözde imparator, türkiye futbol direktörü. bir zamanlar efsane olmuş olsa da şu anda milli takımın oynadığı futbola bir katkısı olduğunu düşünmüyorum.

  keşke aldığı paranın biraz olsun hakkını verseydi.
 4. adamın dibidir.sırf gs li diye şikeciler ve 8 liler tarafından sürekli yerilmektedir.
 5. zirvede bırakmayı başaramamış, hırs ve ihtirasının esiri olmuş, vasatın altında olmasına rağmen avrupa'nın en çok para kazananı ünvanlı, overrated teknik direktör, futbol baronu ve balonu.
 6. adamin dibi falan degildir.paracidir.kincidir.hakettigine degil istedigine forma verir.dunyanin en cok kazanan ilk 7 8 antrenorunden biridir.takintilidir.ozan tufan ile volkan sene bayilir.ne zamanki turk futbolu bu aziz ve tupcuden kurtulursa o zaman dunyada soz sahibi oluruz.
  edit.şinayder spor
 7. zamanında iyi futbolcuymuş, sonra teknik adam olmuş. galatasaray'ımıza da katkı sağlamış.. ama ne zaman.. teyyy miladın birinde. kadronun kadro; futbolun da futbol olduğu zamanlarda. izlemekten bütün aile keyif aldığımız dönemlerde..

  o kadar paraya çalışmaya utanmıyor mu diye düşünüyorum. gerçekten hak ediyor mu? konumu ne olursa olsun insanların bu dağ gibi aldıkları paraları çok yersiz buluyorum. "ama adam parasını a-b-c...x-y-z.." hayır işlerine adasın.. hiç bir hiç ilgilendirmiyor, yine de hoş durmuyor. haa bir de türk milli takımını yönetmek bence, turnuvadan turnuvaya üstelenecek bir sorumluluk gibi olmamalı. bu ülkenin bir de sınıflara ayırmış ligleri var. oralara da katkı sağlamak gerek. ama günbegün eriyor türk futbolu.. hoş artık yüzüne bile bakmıyorum o da ayrı..
 8. fiyakasız artiz.

  konuştukça batan futbol lümpenidir. ünal başgan karşısında kendisi "cevaba ihtiyaç yok, biz bu konuyu kapattık" seviyesinde bir insandır.

  bizim memlekette ekmek yenilen yer edebiyatı çok prim yapar, çok ahmak kafalar. aynı kulvarda devam edelim o zaman. fatih terim i fatih terim yapan galatasaraydır. galatasarayı galatasaray yapan fatih terim değildir. kaldı ki galatasarayı galatasaray yapma kapasitesi olmayan bir lümpen olduğu için galatasaraydan şutlanmıştır.

  bu nedenle, fatih terim galatasaraya zarar verme edebiyatı ile kocaman bir gaz bulutu oluşturacağına önce formayı sırtından çıkarmadığı 14 yıl boyunca sol göğüsünde taşıdığı armanın kişililiğin nasıl olupta bir türlü adam edemediğinin hesabını versin, özeleştirisini yapsın. yanında canlı örneği var hamzaoğlundan ilham da alabilir bu konuda.

  haa mesele camiya şampiyonluklar kazandırmaktan ibaret olsaydı o zaman `brian birch` de kırk yıldır kafamızı ütülerdi üç sene şampiyon yaptım diye. niye bir gün bile adam bunu pazarlamamış. çünkü elin ingilizi bilir ki şampiyon olan takımdır, ekiptir, değerlerdir, alın teridir, emektir, birlik ve beraberliktir. ama elin ingilizinin, italyanının bildiğini bizim adanalı bilmez. bilmez çünkü kibir en büyük cehalettir.

  bizim adanalı, takımın, ekibin, camianın, yönetiminden taraftarına tarihi gurur dolu devasa bir kitlenin kendisi ile bütünleşmeye en çok ihtiyacı olduğu bir anda tercihini, camianın huzuruna çomak sokmayı kendisine vazife bilmiş şike uzmanı tüpçü ve şike aklayıcısı ve sair şürekası ile elele olmak yönünde yapar.

  "birileri sevinsin diye sözleşme yapmam" diyerek arkasından hançerlediği insanlar gençliğinde on dört yıl boyunca kendisine ekmek yedirmiş insanlardır. birileri diye kibirle küçümsemeye çalıştığı şey sadece bir kaç kişi değil ihtişam dolu tarihi ile koskocaman bir efsanedir. hoca önce bu ihanetin hesabını versin ondan sonra istediği kadar goygoy bulutu oluşturmaya devam etsin.
  01.11.2013 / lojbat
 9. şu an en büyük korkum bu kibir gazıyla şişmiş "sözde" teknik direktörün galatasaraya tekrar musallat olmasıdır. büyük bir ihtimalle öyle de olacak. bu adamın teknik direktörlük kariyerinde, genelde galatasarayı batırdıktan sonra milli takımın başına geçmek, milli takımı batırdıktan sonra da tekrar galatasaraya gelmek var. tarih hep bu kibir balonundan yana tekerrür eder.