ferhangi şeyler - ferhan şensoy - youreads 1. ilk kez, iki gün önce gittiğim ve çok beğendiğim oyun. izlerken hem mutlu oldum hem de biraz içim burkuldu. ferhan abi de herkes kadar eskimiş lakin gözlerindeki o mücadele ışığı hala parlak bir şekilde yanıyor. kavuğunu bırakmadan izlediğim ve kitabımı imzalattığım için kendimi şanslı hissediyorum. allah ömrüne ömür versin ferhan abi sen bu oyunu 27 yıl daha oyna biz 27 yıl daha bıkmadan izleyelim.
 2. ekşi sözlük tarafından düzenlenen zirveye katıldım ekşi'ye yazdıklarımı buraya kopyalıyorum.

  eveet. öncelikle bizzat kendisine teşekkür etmiş olsam dahi buradan tekrar yoktan adam a teşekkür ederim bu güzel organizasyonun yapılmasına vesile olduğu için bundan böyle kendisinin düzenleyeceği zirvelerde bulunacağım.

  oyunu daha önce izledim bildiğim replikler ve yine çok keyifli geçen bir zaman oldu.
  oyun sonrası benim de en çok canımı kitap imzalama merasimi sıktı benim de yanımda gündeste vardı ancak öncelik söyleşi olur daha sonra vakit olursa kitap imzalama olur düşüncesi ve isteği ile bekledim ancak olmadı. öylece oturduğum yerden kitap imzalama kuyruğunu izledim. bazı insanlar bütün ferhan şensoy kulliyatını imzalatmaya getirmiş.

  her neyse efendim tam söyleşi kısmı için umudum tükenirken söyleşi oldu.

  üç aşağı beş yukarı tahmin ettiğim sorular soruldu ve ferhan şensoy kendi üslubu ile gereken cevapları verdi hoş bir söyleşi ile gece sona erdi.

  söyleşi kısmında dikkatimi çeken ve beni çok çok mutlu eden durum pardon 2' nin hem tiyatro hem sinema olarak oynanacak olması. şimdiden heyecanı sardı beni.

  benim hunharca fırlattığım lale dönüp dolaşıp ferhan şensoy'un masasına gitti oradan da ferhan şensoy ellerinde kulis'e yol aldı mutlu oldum.

  tanıştığım sıkı ferhancı, çaylak, sağlıkçı arkadaşa da buradan selam ederim.

  iyi gecelerden bir çelenk.