feyyaz yiğit

Kimdir?

"feyyaz yiğit çakmak (d. 1 temmuz 1988, düzce) türk yazar, müzisyen ve oyuncu.
ankara anadolu güzel sanatlar lisesi’nde resim bölümünde okudu. sonra hacettepe üniversitesi güzel sanatlar fakültesi grafik bölümüne girdi."

eserleri
olduğu kadar (2012)
aptal (2013)
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum (2015)
  1. 1 temmuz 1988 düzce doğumlu yazar, ressam, müzisyen ve oyuncudur. çoğumuz onu poker face bir tiplemeyle (bkz: okan bayülgen) 'in (bkz: disco kralı) programından tanırız. liseli çağlarımda (bkz: dünyamız ve biz) adlı skeçlerinde engin bilgi ve yorumlarıyla bizleri apaydınlatmıştır.
    ozeus
  2. bir dönem disco kralı'ndaki yaptıklarıyla, sonrasında internet dizisi feyyaz'la son olarak da açtığı youtube kanalıyla ilginç kafalar yaşamamızı sağlamış insan. kitaplarını henüz okumadım ama diğer tüm yaptığı şeyleri takip ediyorum. özellikle youtube kanalındaki "8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum", "etkin rol oynar mısın" ve "gameplay (oyun oynayış)" videolarını sıkılmadan izliyorum. yaptığı her şeyin takip edilmesini tavsiye ederim.
    jimi
  3. yine biz göt altına gittik, just a little sıyrık, samsunlu değilim gibi şarkıları da dinlenilmelidir. dinlerken onca emek harcanan klipleri de izlenmelidir. bi de arkadaşlarla paylaşılmalıdır.
  4. yetenekli bir arkadas ama "lost cok bozdu" repligi ile hatirlanmasi kendisine haksizlik bence. yanlis hatirlamiyorsam sabit kanca filminin fragmaninda kendisini gorur gibi olmustum filmde ne yapti bilemeyecegim.
  5. "bir insan ne kadar sempatik saçmayabilir?" sorusuna verilecek en doğru cevaplardan biridir; feyyaz'ın yaptığı işler.