fok buddy aranıyor ilanları - youreads 1. "o halde ankara'da olan ve gitar çalan youser'ları mesaj kutuma bekliyorum" dedirten başlık.

  çok iyi de çalıyor sayılmam ama maksat eğlence olsun, hem grupla birlikte çalınca insan daha çok şey öğreniyor. sıfır bilgiyle sadece bir grupta çala çala bas gitar öğrenmişliğim bile oldu.
 2. en iyisi en güzeli.
  ben de bunu düşünüyordum.
  keşke insanlar fuck body falan değil de güzel güzel arkadaş arasalar, ne kendilerini kullandırtsalar ne kullansalar, diye düşünmüştüm ki birisi başlığı açmış.
 3. ben karabukteyim okul mevsiminde. buranın da yerini bile bilen yoktur diye dusunuyorum. ama olsun. size iyi foklar. :)
 4. bu olayın foku da çıktı demek, tebrikler...
 5. buddy olsunda foktan olsun durumudur.
 6. (bkz: foktur günahı yoktur) diyerek katıldığım oluşumdur.

  şiirlerim, ince esprilerim ve sacmaliklarımla sanırım en doğru yerdeyim.
 7. su çok güzel gelsene

  bana bir kaç senenin öncesinde japonya'da başlatılan uygulamayı anımsattı. 1 saat için kadın-erkek farketmiyor partnerinle sarılarak uyuyabildiğin evler var. Amaçta cinsellik yok. Bireyin yalnızlıklarını bir parça da olsa giderip aradıkları şefkati bulabilecekleri bir yere ihtiyaç olduğu düşünülmüş. partnerin elini tutmak istersen, göğsünde uyumak istersen ayrıca fiyatlandırıyorlar.
  konuyu dağıtmadan şunu kastediyorum. Yalnız insanların bir araya gelmesi gayet normal bi durum fakat biz sokaktaki kendi insanımıza güvenmeyecek hale geldik. Hiç tanımadığın birinin yanına gitmeyi göze alamıyorsun can güvenliğinden endişe edeceğin bu ortamda.

  Şimdi caponya'da olmak diyorum azizim. Sushi aklıma geliyor vazgeçiyorum...