1. efsane oyun, başlığını açmak şerefine nail olduğum için gururluyum.
 2. efsane oyun, başlık açmak için sitede dolanırken aklıma daha da efsane olan championship manager'i getiren ve onunla ilgili araştırma yaparken başlığı açma şerefini kaptırdığım, son aylardaki yorumların aksine 2015 versiyonundan "crash dump sendromu" dışında gayet zevk aldığım yapım.
 3. steamden baktığım kadarıyla 18 kasımdan beri 565 saat oynadığım manevi evladım.
 4. bugüne kadar 1000'den fazla oyun oynamışımdır, bir türlü anlayamadığım/zevk alamadığım bir oyun varsa budur.

  oynayan oynasın tabi.
 5. liones messi'yi bölgesel amatör lige transfer etmek için ankara'ya çağırdık sağolsun bizi kırmadı geldi. tabi bütün ilçede (bkz: akyurt) bi şaşkınlık, fotoğraf çektirmek için sıraya girenler falan derken o gün kendisiyle görüşemedik. ertesi sabah 9 da başkan (bkz: akyurt belediye başkanı) kapıya dayandı, ulan bu bizimle taşak mı geçiyor diye bi güzel fırça çekti bana, ben de transferi tamamlamak için bizim top toplayıcı gönderdim geitrttim pezevenki. masaya oturduk neyse bunda bi havalar, artist artist konuşmalar, hemen anladım kendisini ağırdan satıyor. dedim bak koçum bizim maaş bütçemiz belli, geredespordan getirdiğimiz zenciyi bile asgari ücret artı gol başına beleş akşam yemeği ile oynatıyoruz. sırf senin hatrına tüfekçiler süpermarketi sana sponsor yapıyoruz, ordan %20 indirmle alışveriş yapabileceksin. bu kadar iyi bir teklife rağmen kalkanderesporun (ezeli rakibimiz) teklifi daha iyiydi deyince benim kafa attı, tamam ulan dedim, seni takımın 2. kaptanı yaparım. bizim stoper hayrettin abinin öfkeden kudurmuş hali gözümün önüde gelse de laf ağızdan çıktı bi kere. yaa ne gerek var benim yüzümden tadınız tuzunuz kaçmasın dediyse de bir şekilde anlaştık. ben kırtasiyeye sözleşme için fotokopi çektirmeye giderken dedim git sen ilçeyi dolaş hava al, sonra yandaki parkta spor aletleri var orda antrenman yaparsın. adamdan 2 haftadır haber alamadık arkadaşlar, messi'yi bentderesinde otobüs beklerken falan gören olursa allah aşkına haber etsin, tüfekçiler'in sahibi çıldırdı parasını geri istiyor.

  based on a true story;
  http://imgur.com/7j9yuby
  http://imgur.com/0vi5rrt

  tanım: 6 numralı entry'sini girmek şerefine nail olduğum için kendimi şanslı hissettiğim efsane oyun.
  dude
 6. championship manager isimli halindeyken aylarımı harcadığım anatoli todorov'u kaptırmamak için dualar ettiğim efsane oyun. son sürümünü steam vasıtası ile alıp aylarımı harcamamak için kendimi zor tutuyorum.
 7. her ne kadar eskisi kadar vakit ayıramasam da bağımlısı olduğum efsane oyun. benim de içinde bulunduğum bir jenerasyonun ingilizce öğrenmesinde çok önemli bir rol oynamıştır.
 8. bu oyunun 2014'ünü hala oynuyorum. uykusuz gecelerin, devamsızlıktan kalmanın baş sorumlusudur kendisi. ocak ayı transfer dönemini iple çekip boşta kalacak kaliteli oyuncuları havada kapmak, köyden kasabadan genç çocuklar bulup onların gerçekte de parladıklarını görmek, uzun yıllar şampiyon olamamış takımları alıp başarıdan başarıya koşmak için günlerimizi harcadığımız gerçek bir efsane.