1. fransızların kurduğu türk takımı.
  gundi
 2. 2014-15 sezonunu kazanarak 3. yıldız gibi 4. yıldızı da rakiplerinden önce takacak olan takımdır. demedi demeyin.
 3. en başarılı türk futbol takımı.
 4. asktir.
  tutkudur,
  en buyuk sevincleri yasatandir.
  tarih yazandir.
  efsaneleri yaratandir,
  elimi kalbime goturdugumde altinda yatandir.
  http://imgur.com/bgosTVo
 5. beyoglu ilcesinde tarihi bir semt. ama bu baslik spor kanalinda. cok sacma di mi? o yuzden kanal diye bir sey olmamali. her entry sahibi kendi entry'sini etiketleyebilmeli. ben profilimde spor kanali gormek istemiyorum belki? ama bu semt hakkinda da bir seyler yazmak istiyorum, nasil olacak?

  neyse yapacaginiz isi, tovbe tovbe. bunlar hep sedet'in is bilmezligi. siz de gidip o is bilmezden fikir caliyorsunuz. vallahi yazik.

  her neyse madem futbol takimi basligi, o zaman aklimizda kalmis olan efsaneleri sayalim:

  taffarel, bulent, vedat, umit, suat, tugay, buyuk hakan, ergun, fatih, okan, arif, kucuk hakan, emre, hagi, filipescu, popescu...

  aklima gelenler bunlar. veya aklima gelmesini istediklerim de olabilir.
 6. ilklerin ve enlerin takımı. türkiye'nin avrupa'ya açılan kapısı. babadan oğula geçen emanet.
  mnb
 7. bir spor kulubü olmanın ötesinde anlamlar taşıyan, türkiyenin adını dünyanın her yerinde duyuran şerefimiz onurumuz biricik aşkımız, tarif edilemeyen tutku. bu tutkuyu bu sevgiyi sadece galatasaraylılar anlayabilir. onlar ne büyüktür ki bu kadar şerefli ve büyük takımı tutuyorlar.
  omer
 8. bir spor kulübüne böylesine bağlanmak iyi bir şey değil gibi. sosyal kültürel siyasal tarihi vb. özgün bir bağlamı anlatısı olur bir nebze anlarım. yoksa bana saçma geliyor. çiçeklere kuşlara tutkulanmak daha iyi bu bahar günlerinde.
  mutlu
 9. beşiktaş'ın bu iyi sezonunda şampiyon olmamasına cidden üzüleceğim bu sezon sonunda kendi takımım şampiyon olursa. pek fanatik biri olmasam da galatasaray maçlarında dizlerimin bağı çözülür her daim. öyle severim, öyle üzülürüm. eğer bu sezon son birkaç senedir ünal başkanla birlikte oluşan algıyla bu sezondaki tırnak içinde kötü galatasaray'ın şampiyon olması seneye şampiyonlar liginde yine fırtına gibi eseceğimizin işareti olarak görmekteyim. kupa hayal değil ama en azından şu yarı finali görelim artık ulan!