1. kızla mesajlaşıyorsanız bu kızla mesajlaşıyorsunuz demektir. sizden hoşlanıp hoşlanmadığını göstermez.

  kızla buluşmak istiyorsunuz ve teklif ediyorsunuz kabul etmiyor. bu bir bahanesi olduğunu göstermez. buluşmak istemediğini gösterir. buluşmak istiyorsa o sizi bulur. bir hafta sonra tekrar teklif edip kadının gözünde küçülmeyin.

  diyelim ki siz kadını istemiyorsunuz. o zaman yola çıkıp durun. yolda durmak yola çıkmak değildir. yolda durmaktır.
 2. ayrilik veya evlenme karari verirken acele etmeyin.

  cok buyuk vaatlerde bulunmayin sonucta insansiniz olurda sozunuzu tutamazsaniz buyuk hayalkirikligi yasarsiniz ve yasatirsiniz.

  iliskinizin basinda ne istediginizi karsi tarafa durustce beyan edin ve onun beklentisinide sorun. biraz zaman gectikten sonra cok sevsenizde anlasamamaya basliyorsunuz ve sorun buyuyor. tecrubeyle sabittir hepsi aklima geldikce eklerim yine
 3. kızlara da tavsiye verilmesini beklediğim başlıktır
 4. kimsenin dibinde pervane olmayın. yoksa o pervane bir gün size tepebilir.
 5. düzgün bir erkek ilk adımı atmaz. düzgün bir bayan da atmaz. ilişki teklifi edenle olmaz. etmeyenle zaten olmaz. İlişkisi olan şerefsizdir.
 6. etrafınıza değil, kendinize ve yolunuza bakın. en güzel ilişki kendinizle kurduğunuz ilişkidir. bunu bir barış antlaşmasıyla sonuçlandırırsanız, kendinizin de kazananı olursunuz.
 7. varsa eğer birkaç kaşık alayım.
  ben de alayım.
  lütfen.
 8. genç erkekler, kızların peşinden zombi gibi koşmayı kesin. illa koşacaksanız sizden yavaş kaçan bi kızın peşinden koşun. en azından zafer yakındır.
  genç kadınlar, kendinize güvenin ve ne istediğinizi belli edin. ne istediğinizi önce kendiniz bi oturup düşünün ama.
 9. kızlara tavsiye : hoşlandığınız erkeğin egosunu o kadar okşayın ki sizin yanınızdayken çok iyi hissetsin ve sürekli sizinle beraber olmak istesin. ama bunu erkeğe belli etmeden yapmanız gerekiyor.

  basit ve 100% çalışıyor.