1. sınırlı miktarda ki ürünü kapınıza kadar getiren oluşum. henüz içerikleri çok geniş değil, fiyatlar doğal olarak bi miktar yüksek kalabiliyor ancak bkm express ile ödeme yaparsanız güzel kampanyaları oluyor.

    (bkz: bkm express)
  2. ilk aldığımda 30 tl lik aldığım siparişe 10 tl ödediğim über site.
  3. ürün fiyatlari böyle bir servis için yüksek değil. ayrıca kampanyaları da çok güzel. tek şikayetim bulunduğum bölgede 1 tane kurye var ve hep dolu. halen sipariş veremedim :(
  4. dönem dönem 10 tl - 20 tl gibi indirimleri vardır ve ancak o zamanlarda kullanmak ekonomik hale gelmekte yoksa fiyatları migros, carrefour fiyatlarının da 1, 2 tl üstünde her bir ürün için. bir de son siparişimde 2,90 tl getirme ücreti çıkardılar ki bu iyice kullanımımı azaltacak.

    hem bakkala markete yürümek saplığa da daha uygun. giderek hareketsizleşiyor hayatımız.
  5. yanlış bilmiyorsam gratis'in bir uygulaması olan site.
  6. masterpass ile kredi kartı bilgilerinin kaydını istedikleri yani kredi kartı bilgilerimi saklamak istedikleri sürece hiç alışveriş yapmayacağım sanırım. oysa ki idefix vs gibi masterpass kullanan diğer alışveriş sitelerinde müşteri özellikle tik atmadığı yani istemediği sürece masterpass kaydı yok.
  7. sen o kadar reklam yap, depon şuracıkta olsun ama uygulamaya girince belirtilen bölgelerin dışında de. oldu mu şimdi yaa.. neyse zaten sana kalmadık.