görümce - kıvanç baruönü - youreads

  • izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (1.00)
görümce - kıvanç baruönü
yeliz (gupse özay) erkek kardeşi ahmet'e (buğra gülsoy) fazlasıyla düşkün, onu herkesten kıskanan bir kadındır. ondan ayrılmak istemediği için kardeşini birlikte yaşamaya zorlamıştır. ancak bir gün ahmet, deniz (eda ece) ile tanışır, güzel kadına aşık olan ahmet kısa süre sonra evlilik teklif eder. işlerin ciddiye bindiğini farkeden yeliz ise, ahmet'in daha önceki sevgililerine yaptığı gibi deniz'e de hayatı dar etmeye karar verir. deniz müstakbel görümcesine karşı son derece iyi niyetli davranmaktadır, ancak yeliz'in kıskançlığı, kardeşini kaptırmama konusundaki inadı komik olaylara yol açacaktır.


 1. arada dandik olduğunu taa en baştan bildiğim, iyi zaman geçirmek adına tasarlanmış, ön bellekten rahatlıkla takip edebileceğimiz türk filmlerine zaman ayırmayı seviyorum. görümce isimli ucubeyle de bu vesileyle karşılaştım.

  filme ancak 15 dakika kadar katlanabildim ki filmleri orta yerinde öylece bırakmak hiç adetim değildir. fakat uzun süredir böyle berbat bir "şey" ile karşılaşmamıştım.

  gupse özay ne dediği anlaşılmaz şekilde, oraya buraya koşturuyor, başka bir kadına hakaretler edip duruyor. başka da pek bir şey yok, berbat. trailer
 2. sinemada izlemiştim. zaman zaman oluyor böyle şeyler. çoğunluğa ayak uydurmak, uyumlu olmak nezaketmiş gibi geliyor.

  filmi hatırlamıyorum.
 3. 5. kez hiçbir alakası yokken sivaslıyım ifadesinin kullanılması üzerine kapattım. yani sivaslılar izlesin diye senaryoya 4-5 kere sivaslılık eklemek bence aşağılık bir durum. sen işini yap izleyen izler habire karaktere olur olmaz alakasız yerde sivaslılık dedirtmiş. neyse, izlemeyin.
  abi