görünen adam - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.54)
görünen adam
Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği ve sadece internet üzerinden yayınlanacak yeni dizisi Görünen Adam’ın fragmanı yayınlandı. Sadece Youtube üzerinden yayınlanacak olan dizinin fragmanında yine birçok Ünlü filminde olduğu gibi komedi, aksiyon ile harmanlandı.

Leyla ile Mecnun’un başarısının ardından kendine özgü tarzı ile geniş bir kitle tarafından tanınır olan Ünlü, ara vermeden üretmeye devam ediyor. Ulan İstanbul dizisindeki rolüyle tanıdığımız Erkan Kolçak Köstendil’in başrolünde yer aldığı dizide yine daha önce Ünlü filmlerinden alışık olduğumuz Osman Sonant da yer alıyor.
 1. 2015'ten beri beklediğim, ilk üç bölümü bugün 19:00'da yayınlanan, izlemek için sabırsızlandığım onur ünlü dizisi.

  güzel olacak güzel.
 2. onur unlu dediler geldik. youtube kanalindan takip edebileceginiz internet dizisi. her bolum 16 dakika kadar.
 3. her ne kadar internet dizisi olarak yayınlanıyor olsa da; töre, aşk üçgeni, güçlü anne-varis evlat çekişmeleri gibi kokuşmuş konularda ürün çıkartan türk dizi sektörüne izleyiciler lehine katkı sağlayacağa benzeyen onur ünlü dizisi.
  kalba
 4. bundan 6-7 yıl önce çok severek izleyebilirdim ama bugün için pek beğenmedim. çita öyle yıkarı çekildi ki (kardeş payı, leyla ile mecnun) v.s. absürd komedinin yalnızca absürdünü bulabildim görünen adam'da. son bölüm "korkma ben varım" sözünün geçtiği yer hariç tepkisiz izledim diyebilirim. umarım sonraki bölümler de açılır. ve bir dahaki projelerde izlenme sayısı için dizi bölümleri 15'er dakikadan oluşmaz.
 5. 15 dakikanın 15 saniye gibi geçmesi işte.
 6. komik desen değil ama insan izliyor işte
 7. 1. bölümde elle tutulur çok fazla birşey yok.birinci bölümü izleyenler diğer bölümlere çok fazla bakmıyor.fakat bu yapım internet dizilerinin önünü açabilir.2 haftada sadece bir bölümün 1.2 m izlenmesi güzel birşey.
  lera
 8. bu sektörün televizyona bağlı kalmak zorunda olmadığını göstermek adına cesurca.

  15 dakika olması dışında herhangi bir problemi olmayan youtube dizisi. sürenin kısa olması hayli güzel, ancak 15 dk da oldu bittiye geliyor gibi, daha izlediğinin yeni farkına varmışken hooop bitiyor dizi. en azından 20 dk yı bulabilirdi. amerikan sitcomlarından alışkın olduğumuz bir süre en azından.