göztepe a.ş - youreads 1. Asansorun inis anında bile inancimizi kaybettirmeyen guzel izmir'imizin takimidir. Motivasyonumuzu anlamak icin dikkatle dinlenmesi gereken marsımız icin goztepe isyan marsi
 2. erkek hentbol takımı, ilk defa katıldığı Avrupa kupası EHF challange cup 3.tur ilk maçında (20 kasım 2016) Hollanda'nın jms hurry up takımını yenmiştir, uçan adamlar. hentbol şubesi kapanmak üzereyken taraftarın yardımı ve sadece bağışlarla ayakta durabilmiştir.

  bu sene (2015-2016) türkiye finalinde Beşiktaş mogaz ile final maç yapmış, beşiktaş'lı olduğu twitter hesabından anlaşılan ve sonrasında özür dileyen hakemin sağlıksız yönetiminin de sebebi ile kupayı kaybetmiştir. Beşiktaş mogaz muhtemelen gene yenecekti ama böyle olayların olması İstanbul kulüplerinin spor branşları üzerindeki tekeline kırma adına yapılan girişimleri engellemektedir.

  sıradan bir lig maçı ve taraftar

  beşiktaş maçı
 3. öncelikle: https://www.youtube.com/watch?v=ptU_kowKQFs
  10 sene evveline ait bu görüntüleri görünce içim burkuldu. doğup büyüdüğüm, yürüyüp koştuğum, okul yollarına düştüğüm bu sokaklar 10 sene önce buruktu. izmir'in çiçeği, türk futbol tarihine adını en kalın harflerle yazdırmış göztepe, yanlış yönetim anlayışı yüzünden, borç batağı içinde amatör kümeye doğru hızla çöküyordu. gürsel aksel'in önünde duran boynu bükük, hurdaya çıkmış takım otobüsü, kulübü batırıp kendi ikbalinin peşinde koşan para babalarına küfrediyordu adeta.
  ama bu videonun 16. dakikasında haykırıldığı gibi "ıssız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz" fikrini o en kara günlerde bile kalbinde taşıyan şanlı taraftarı, kulübe lafta değil icraatte sahip çıkan mehmet sepil yönetimi ve türkiye liglerinin kurdu yılmaz vural önderliğinde güzel günlere tekrar ulaştık. bu gururu yaşatan bütün takım emekçilerine binlerce teşekkür.
  tanım: 14 yıl aradan sonra süper lig'e geri dönen izmir kulubü.
 4. nam-ı diğer aliağa belediyespor.

  2006-2007 sezonunda amatör kümeye düştükten sonra, 18 haziran 2008 tarihi itibariyle 3.lig takımı aliağa belediyespor'u satın alarak göztepe a.ş (başkanı imam altınbaş) olarak tescil ettirilen klüptür.
  maalesef amatör kümedeki göztepe'nin ruhuna el fatiha çekilmiş, artık başka bir göztepe vardır.

  konu hakkında şöyle bir yazı da var.