gülhan'ın galaksi rehberi - youreads

    • izledim
    • izliyorum
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (7.80)
gülhan'ın galaksi rehberi
programda, yurtiçi ve yurtdışındaki seyahat noktaları, özel dönemlerde düzenlenen etkinlikler, festivaller, karnavallar, çeşitli şehirlerde başlayan yeni akımlar, popüler gastronomi mekânları ekrana gelmektedir. gülhan şen’in orijinal sunum tarzıyla işlenen konular, gezi programı kavramını fantastik bir stile sokarak ekran karşısındaki seyirciye keyifli anlar geçirtmeyi hedeflemektedir.
  1. gülhan şen'in hem sunuculuğunu hem de yönetmenliğini yaptığı seyahat rehberi programı. programı en çok izlenir kılan şey gülhan şen'in samimi ve rahat tavırları. 2007'de tv8 kanalında başlayan program acun'un kanalı satın almasından sonra 2013'te yayından kaldırıldı. 2014'te ise trt haber kanalında tekrar yayınlanmaya başladı
  2. galaksi rehberi diye program yapıp sadece dünya'yı gezmek de ayrı bir olay.
  3. devam ediyor mu bilmiyorum ama çok güzel bir gezi programı. çocukluktan beri gezi programlarını izlemeyi çok severim. farklı milletlerin yemek kültürünü, yaşam tarzlarını, inançlarını incelemeyi sevdiğim için ilgilenenler için de faydalı bulurum. gülhan diğerlerinden farklı olarak neşeli, eğlenceli bir tipti. umarım devam ediyordur.