1. slipo
 2. bu kadar utanmaz, bu kadar haber ahlakından nasibini almamış pislik bir kağıt parçası daha gördüysem namerdim. şu bim'de satılan 10'lu tuvalet kağıdını mı alırsın yoksa şu kağıt israfını mı diye sorsalar, tebessüm etmemem içten bile değil herhalde.

  http://i.hizliresim.com/81mDY7.png

  yeni bir s*çmıklarına göre kırım türkleri naziler ile işbirliği yaptıkları için sürgün edilmişler. evet, bu dışkı silgisine göre tatarların komünist diktatörlük tarafından yeterince kullanıldıktan sonra hitler diktatörlüğüne sığınmak zorunda kalmaları, sürgün ile beraber katliama uğramalarını gerektirmiş. resmen dünyadaki tüm soykırım ve techirleri meşrulaştırır nitelikte bir "bok" paylaştıklarının farkına varmayacak bir beyin yapısına sahipler. e kardeşim, bunu gören bir tatar türk'ü, mesela "ruslar ile işbirliği içerisinde olan ermeniler'in türkler'i katledip durmalarından dolayı sürgün edilmeleri olumlu bir olaydır." demez mi sana? nasıl bu kadar ırkçı, türk düşmanı bir leş ağızlı olabiliyorsunuz yahu?

  insan bi' cengiz dağcı'dan korkunç yıllar'ı falan okur. yurdunu kaybeden adam'ı okur:

  http://youreads.net/yorum/114217

  ve orada görür ki, kırım türkleri sovyetler tarafından adeta bir köle gibi nazilere karşı kullanıldıktan sonra türlü işkenceler yüzünden nazi saflarına itilmek mecburiyetinde bırakılarak, naziler'den de en az komünist rejim kadar pislik bir muamele görüp türkistan ve anayurt hayalleri ile oradan da kaçmışlardır. bi' sadık turan'ı tanıyın, cengiz dağcı'yı anlayın ve tekrar gelip buraya "kırım tatarları naziler ile işbirliği yaptı ve kendilerine katliam uygulandı; oh oldu." deyin.

  akıllara gorbaçov'un 1994'teki odtü ziyareti sırasında kendisine yumurta atan tipler hakkında söylediği "yahu rusya'da bile bu kadar komünist-diktatörist kalmadı; türkiye'de hala komünist var mı?" sözünü getiriyor bu tür olaylar.

  evet, 22 sene geçmiş fakat hala varlar. hatta işi rus milliyetçiliğine kadar vardırmışlar.

  yazık.
  slipo