1. 2015 yılının güngöreninde, hala ulaşım sorununu çözemeyen okulum. ayrıca çok güzel bir kampüse sahiptir.
 2. hü:
  merkez kampüs ve beytepe kampüs diye ayrılandır.
  haksız bi ayrım degil, hala.
  o denli nettir.
 3. malum şahıs belediye başkanı gitmeden ulaşım sorununa kalıcı bir çözüm getiremeyeceğine inandığım güzel eski okulum. ayrıca bir dönem sunduğu ücretsiz semt servisi ve yemek fiyatlarında ki indirimi diğer okullarda ayaklanmaya neden olmuştur.
  hubot
 4. mor menekşe!
  hayatımın en zor ama en güzel, 1i beytepe (hazırlık) 4ü sıhhıye olmak üzere 5 yılı. mezunu olmaktan büyük gurur duyduğum ve meslek hayatımın sonuna kadar hacettepe ismi sayesinde standarttan çok daha fazla ekmeğini yiyeceğim* , sosyal hayatımda da mezunu olmanın etkilerini inkar edemeyeceğim üniversitem.

  ayrıca
  bölgesel ligde başlayıp beko basketbol ligine yükselip 2 yıl ligde kalan ama sonra üniversite yönetiminin maddi desteğini çekmesiyle dibi gören takımımın evi.

  ayrıca (bkz: hacettepe dendiğinde tıp mı diye sormak) *
 5. üniversitem.

  bizim zamanımızda keyifliydi bu okul. 2000'lerin başı. mesela kampüs içinde istediğin yere aç tezgahını, yap satışını. mesela o beycafe'sinin duman altı masalarında dönen muhabbetler. mesela bir çiğdem'i vardı ki yıldız amfi'de ,dünyanın en iyi tavuk dönerini yaparlardı orada. hele o lavaşları! efendim çiğdem demişken, "hocam ilerler misiniiiiiiiiiz!" diyen ablayı unutanın kalbi kurusun, ciğerleri sönsün! bahar şenlikleri statta olurdu mesela. tribünler dolar, çimler insandan geçilmezdi! aahhh! daha ne çok şey var... hayatımın en güzel yıllarının bir kısmını sen verdin ya bana... teşekkürler hacettepe, teşekkürler edebiyat fakültesi.
 6. evim.

  2000 li yılların başında daha keyifli olduğu doğrudur. hala çok severim ama bazı şeyler zamanla kayboluyor. o kadar sıkıntısına rağmen beytepe evimdir. huzur verir.
 7. çok tırt bölümleri ve alanında lider olan tıp fakültesini birlikte barındırdığından çok garip hikayelere ev sahipliği yapan üniversite. genelleme olmaz tabi ama tanıdığım bir hatun buraya sadece doktor koca bulmak için girip muradına da erdi.
 8. her sene geleneksel olarak nevruz olayları yaşanan üniversite, okulum.
 9. çok değil daha 4-5 yıl önce sıhhıye kampüsünde nevruzu, gelen türkmen topluluklarıyla birlikte, şarkılar türküler halk oyunlarıyla kutladığımız canım üniversitem. şimdi böyle haberlere konu olmamız çok acı.

  nevruz nedir bilmeyen bana nevruz nediri öğretti o zaman.
  ben bahar bayramı diye bildim, yemekhane önünde ateş yakılır, tanıdık tanımadık herkesle kol kola halay çekilir, horon vurulur, böyle öğrendim.
  kim ne derse desin...
  -
  *masumiyetin ziyan olmaz.
 10. 4 yilimi gecirdigim guzel okulum ama maalesef ogrenci isleri cok yavas calisiyordu. umarim biraz da olsa duzelmistir. beytepe kampusu cok guzel olup farkli dizayna sahip bir kac binasi vardir. ilk defa kayit icin geldigimde yildiz amfiyi un fabrikasina benzetmistim..