• okudum
  • okuyorum
  • okumak istiyorum
 • youreads puanı (8.00)
Yazar richard bach
hipnozcu - richard bach
insanlık tarihinin en çok okunan kitaplarından •marti’ nın yazarı richard bach’ tan kışkırtıcı sorularla örülü, sarsıcı bir roman.

neden buradayız ve nereye gidiyoruz? insanlığın gerçek doğan uzay ve zamanla mı çevrili? yoksa yanılsamalarla dolu bir dünyada mı yasıyoruz?

peki bir gün bu yanılsamalar» gerçeklik olarak kabul etmekten vazgeçersek ne olur? sınırlarınızı zorlayacak kadar cesur musunuz?

en karmaşık konulan hile kristal berraklığına taşıyan richard bach, martıdan yıllar donra hipnozcu'yla dehasını hir kez daha gösteriyor. bilince, farkındalığa ve kendini tanımaya dair bu etkileyici romanda,

kendi iç yolculuğunuza akacak ve serüvenin sonunda her düşüncenizin ve sözünüzün çok daha derin anlamı ve önemi olduğunu fark edeceksiniz.
(tanıtım bülteni
 1. yine kısa-basit gibi görünen ama derin ve ağır bir kitap.
  anladım anlıyorum oldu galiba anladım, olcak olcak derken bitti kitap. sanırım 1 veya 2 kez daha okumam gerekiyor iyice kavrayabilmek için.

  uzay-zaman, hipnoz, çekim yasası konularına çok uzak olduğumdan -ve hatta bana çok soyut geldiğinden- dolayı da anlamam çok zor olmuş olabilir.

  ama anladığım kadarı çok güzeldi. valla bak.