1. o andan sonra asla bir daha hissedilemeyecek hissiyattır. ilk öpüşmeni hatırlarsın azizim, ilk tecrüben yumuşak ya da sert bir dudak ile olmuştur ama o hissiyatın çekiciliğini etkilemiyor bu küçük ayrıntı. dilin işlevleri hakkında daha henüz bilgin yoktur bile, en saf halin ile dokunursun o ateşe.
    sonra yıllar geçer, binlerce kere yaparsın bunu ama artık herşey gibi monotonlaşır ve olmasa da olur sınıfına girer. her yeni kadın da, her yeni adam da senin için farketmez.
  2. ilk öpüşme kadar garibi ve eğlencelisi yoktur herhalde . hele ki iki tarafın da ilkiyse çok daha eğlenceli bi hal alıyor. şahsen benim olayım öyleydi.ikimiz de tecrübesizdik. birden yapıştım dudağına (ne cesaretse) ordan da koptu gitti zaten. banklarda oturuyorduk o an. burdan balkondan bizi izleyen teyzeye selam çakmak istiyorum. hatırlar belki beni.
  3. size bir şey söyleyeyim mi? etrafta kimsecikler yoktu. ama ben yine de bir halt anlamadım. çünkü saçma sapan bir şekilde gerçekleşti. keşke hiç olmasaydı. pişmanım. ilk öpücük kontenjanımı bu saçmalığa ayırmaktan çok duygu yoğunluğu ve hislerimin etkisiyle değil adeta planlanmış gibi öpüştüğüme pişmanım. o zamandan beri hiçbir şeyin ilkine kıymet vermem. sonuncusu daha kıymetli bence. ilkti ve berbattı. hatırlıyorum ama hatırlamak istemiyorum. ilk diye anlam atfedilen bu durum daha ne kadar rezil hale gelebilir ki? şimdi bunun ilk olmasının bir anlamı mı var yani? kesinlikle yok. o saçmalığın tek özelliği kronolojik olarak ilk sırada olması.
  4. bişey anlamadım ben. üstüne trip yedim. sonra sakinleşti. ama bi boka yaramadığı kesindi. denemeyin böyle şeyler.^:nasıl aseksüel oldum^
  5. olmayan histir. ilk defa öpüşmekten kaynaklanan adrenalin ve onun sebep olduğu kalp çarpıntısı daha değerlidir.
  6. aylin'di adı. kendisini çok seviyordum. yatağıma uzanınca onu düşünüyordum, hayaller. günün yorgunluğu. 3 ay bu böyle gitti kendisine açılma kararı aldım ve o da bana karşı boş değilmiş... en zevklisi buydu ama ilk öpüşmenin de güzel bir hissi vardı...
  7. ilk öpüşme değil öpüşegelmedir o.