into the wild - sean penn - youreads

    • izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (8.33)
into the wild - sean penn
genç christopher mccandless’ın (emile hirsch) ilham veren gerçek hikayesinden uyarlanan into the wild, rahat ve konforlu yaşamını terk ederek alaska’nın kırsalında hayatının en büyük meydan okumasını gerçekleştirmek ve özgürlüğü yaşamak için yollara düşen christopher’ın hikayesini anlatıyor. filmin senaryo yazarı ve yönetmeni sean penn’e yıldız oyuncular william hurt, marcia gay harden, vince vaughn, catherine keener ve hal holbrook eşlik ediyor.


  1. tesadüf eseri bulduğum bir filmdi. ama izledim ve o kadar etkilendim ki hala adını duyduğumda aynı duyguları uyandırıyor. çoğu arkadaşım film uzun diye sıkıldıklarını söylemişti ama buna hala akıl sır erdiremedim. sanırım illa aksiyon, aşk falan olmalı bir çok insanın filmleri beğenip izlemeleri için.

    özellikle gerçek bir hikayeden uyarlanması daha da bir içinden birşeyler koparıyor. müzikleri bir o kadar uyumlu filmle.

    biraz da olsa dünyada neler oluyor diye düşünmek istiyorsanız bu filmi kesinlikle izleyin. son sahnesi bir süre aklınızdan çıkmayacak çünkü filmi bir bakmışsınız empati yaparak kendiniz olayları yaşıyormuşsunuz gibi izlediğinizi farkedeceksiniz.