işe yarar ios uygulamaları - youreads 1. * final countdown :milisaniyesine kadar belirlediğin, beklediğin tarihlere olan zamanı gösteren, geri sayım uygulaması.

  *yeni hayat : az bir meblağ ile klasik ama biraz daha sevimli sigara bırakma uygulamalarından biri, bıraktığından itibaren sağlık açısından değişimleri, maddi tasarrufunu vb. bilgileri sunuyor.

  *ipushups : şınav çekme programı, senin için haftalık program hazırlıyor.

  *radyokulesi : en başarılı bulduğum radyo uygulamalarından biri.

  *satırarası :güzel edebi paylaşımlar sunan uygulama.

  *güncel capslar : eğlenceli daha çok incicaps paylaşımı yapan uygulama.

  *booksiread : ücretli, okuduğunuz, okumak istediğiniz, ödünç verdiğiniz, ödünç aldığınız kitapları kapak fotoğrafları, eklediğiniz yorumlar, puan değerlendirmeniz ile kaydedebileceğiniz uygulama. youreads'deki kitap kanalı benzeri özellikler var.

  *ebooksearch : diğer kitap arama kanallarından da faydalanan kapsamlı e-book arama uygulaması.

  *enuygun :uçak bileti almak için son zamanlarda kullandığım başarılı uygulama

  *motionx-gps : düşük ücretli, ilgisi olanlar için çok faydalı bilgiler sunan gps uygulaması. (trafik için navigasyon özelliği yok dağ, bayır, arazi, haritacılık...)

  *ted :malum ted videolarını sunan uygulama.

  *lunasolaria :ayın dünya ile olan mesafesi (metrik olarak) ve ayın fazları ile görünümünü sunan uygulama.

  *chordbank :gitar akorlarını gösteren güzel bir uygulama.

  *tbmm :mecliste ne görüşülüyor, gündem, teklif ve tasarılar ne kısaca yasama faaliyetlerine ilişkin günceli takip edebileceğiniz resmi uygulama.

  *qoshe :en beğendim köşe yazıları uygulaması.

  *office lens : fotoğrafını çektiğiniz belge, evrak, resim ya da fotoğrafın özgün sınırlarını ve ölçüsünü algılayarak geri kalan kısımları ayıklayan müthiş bir uygulama.

  *kelime ezber : ücretli, ingilizce kelime ezberleme uygulaması. karikatürlerle kelimelerin aklında kalmasına yönelik görsel hafızaya da hitap edişi ile farklılaşıyor.

  *bundle: seçtiğiniz yerli, yabancı yayın organlarının öne çıkan haberlerini takip edebildiğiniz, tasarımı da güzel haber uygulaması.