1. abdal diyarı kırşehir'den aldığı alaylı sazı, sanat diyarı istanbul'da eğitimle birleştiren türk halk müziği sanatçısı.
 2. faded
 3. abdallık geleneğinin yaşayan son ulusal temsilcisi.

  bence yaşayan en iyi bozlak yorumcusu. öldüğünde bir kültür yok olabilir , zira tam manası ile bozlak yorumu yapabilen tek kişi bence. diğer arkadaşların şevkini kırmak istemem ama,,,, yok olmuyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=yxtW1kS_l-0
 4. Yapmayacaktın iso gitmeyecektin. Demek bozlağı taklit ediyordun söylemiyordun aslında. Özel hayatindaki fikirlerin bizi ilgilendirmiyordu şu fotoya kadar
 5. erenlerin gönlüne girmek yerine hırsızın sarayına girdin. sana pir sultan abdal'dan veya karacaoğlan'dan veya muharrem ertaş'tan bir alıntı yaparak haddini bildirirdim ammaaa bu erenler ile bir bağlantın olsun istemem.

  erenlerin toprak kokan gönlü sana açıktı. herşey topraktan gelir yine toprağa gider. sana toprak kadar engin gönlümüzü açmıştık sen saraya gittin. şaibeli, nefret dolu saraya...

  türk töresine, türk adına, türklük şuuruna hakaret edenin yanında durup sırıttın, resim çektirdin. sen toprağa ihanet eden nefret dolu bir şahsın yanında durdun.