ispanyolca - youreads

 1. güzel dil. zevkli, mantığı düz. fakat subjuntivolara dikkat etmek lazım. adamlar biz bunu doğduğumuzdan beri kolaylıkla kullanıyoruz diyor ama yeni başlayan için zaman alabilir. Ayrıca bir dili öğrenmenin en iyi yolu konuşmaktan ve dinlemekten geçer. so that ispanyol vizontelesi
 2. arkadaşlar, ispanyolcada fiiller, zamanlar vs. grammerde çok fazla değişen kurallar var. bir de subjuntivo var. buna iyi çalışmak ve anlamak lazım. vereceğim bu link size tüm fillerin tüm formunu gösteriyor. Öğrenmenize yardımcı olur dileğiyle.
 3. akıllı telefon sahibi kisilerin, ispanyolca ogrenirken kullanmasi gereken bazi uygulamalari size siralayacagim.bunlari aktif olarak kullaniyorum.

  ben sıklıkla bunu kullaniyorum fiil cekimleri icin:https://play.google.com/store/apps/details?id=org.muth.android.conjugator_es

  ispanyolca ingilizce sozluk:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ascendo.android.dictionary.es.free

  yine fiiler icin onemli:https://play.google.com/store/apps/details?id=org.muth.android.conjugator_es

  grammar bilgisi icin:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buffalo.software.studyenglish.spanishgrammar

  ve tabi ki memrise ve duolingo cok onemli uygulamalar kesinlikle, ileride size izlemekten keyif alacaginiz en kaliteli ispanyol filmleri ile ilgili bir liste de yapacagim, inanin cok faydasi oluyor.
  pan
 4. bumuu.com

  ispanyolca öğrenmek için güzel bir websitesi.