kadınların komik olmaması - youreads 1. kadın komedyen olmaması kadınların komik olmayacağı anlamına gelmiyor, tanıdığım bir çok erkekten daha komik olan kız arkadaşlarım var, hayat daha keyifli.
 2. hangi kadın kardeş?

  kadınların yüzde kaçıyla tanıştın?

  kadınların genetik yapısında böyle bir şey mi keşfettin?

  dnalarını inceledin de, mizah zekası olan helisi bulamadın mı?

  ya da bu hipotezi destekleyecek hangi deneyleri yaptın, değişkenlerin nelerdi?

  tanım: boş önerme
 3. başlığın içeriğinden ziyade kadın komedyen olmadığı iddiasına takıldım. türkiye'de de dünyada da kadın komedyenler var. hem de bir hayli fazla. tabii "ben onların hiçbirine gülmüyorum, espiri anlayışıma uymuyorlar" dersen durum farklı. bu durumda sorun onlarda değil, sende oluyor biraz.
  ulgan
 4. yine yanlıştır. yine her kadın, bir olarak ele alınmaktadır. bi' öğrenemediniz...
 5. küçücük dünyamızla argüman üretmeye devam. mizah neydi? ciddiyim. mizah herkese göre farklılaşmışken neden böyle tümevarımlara hevesleniyoruz? komik olmanın kanıtı show mu? komedi senaryosu yazan kadınlar var mesela. mesela mesela iş çok uzuyor. kadınlar komikse nedenini söylesinmiş.^:swh^ bu mantıkla erkeklerin komik olma nedeni de penise bağlanır. tşk cliff tşk.
  sezgi
 6. south park'ı izlememiş bir youser'ın hezeyanıdır. heidi'yi ele alalım mesela; hem zeki hem de komik.
 7. bence yanlıştır. kişiden kişiye değişir tabi. mesela avrupa yakasını gülse birsel yazıyordu, ben baya baya gülüyordum o dizide. demekki komik kadın varmış.

  ama komik kadın olduğu gibi farklı mizah anlayışları da var, ben bu şekil mizahtan hoşlanırım, şu bayan şu şekil mizahtan hoşlanır, bu şekıl mizahtan hoşlanır. herkesin hayatına kimse karışamaz. eyyorlamam bu kadar.
 8. hiç slav alemine düşmemiş bir yazar beyanı, o kadar uzağa gitmeye de gerek yoktu gerçi düşündüm de.
  cakal
 9. cliff haklı, sexist mizahı daha çok erkekler beğenir ve erkekler yapar... penis faktörü
 10. kadınlar komik değildir deyip böylesi epik bir hamleye cinsiyetçi değildir demek nasıl bir zeka ürünü anlam veremedim. linda nochlin "neden büyük kadın sanatçı yok" makalesinde, bu soruya kadın sanatçı sayarak cevap vermek, sorulduğu biçim gibi seksist bir tutumdur der. umarım anlaşılabilmiştir. erkekleri kadınlardan daha komik bulabilirsiniz. mizahın individual sonucudur çünkü bu. laf dokunduğunda ilk hamle iq'ya söz söylemek çok amatörce geldi.
  sezgi