1. açıkçası bu başlığı şimdiye kadar kimsenin açmamış olması beni şaşırttı...
    6 yıldır aktif olarak kullanırım çokta menunum kendileri benim gözümde türkiyenin en iyi üç otobüs firmasından biridir...
    (bkz: 1928'den beri) :))
  2. 1 bavul, 1 de resim dosyamı kaybettiler. ama biscotti diye bişey ikram ediyorlar.kendimden geçiyorum.ayrıca rahat hat; gerçekten rahat hat.
  3. isparta istanbul arası sürekli kullandığım otobüs firması.
  4. internet sitesi üzerinden bilet alırken, aylık 25 tl kaybetmek istemiyorsanız, (bkz: harca ve kazan) sistemi konusunda çok dikkatli olunması gereken otobüs firması.
  5. normalde severek, uzun süredir tercih ettiğim bi firmaydı ancak ne zamandır bilmiyorum, ankara - istanbul hattına bolu, izmit, gebze otogarlarını da ekleyerek 5 saatlik yolu 7.5 saate çıkaran, otobüs boş gitmesin de varsın içerdekiler geç gidiversin anlayışında bi otobüs firması..hayır duraktan anında kalksa gam yemeyeceğim bir de yolcuların keyfini falan bekliyoruz..ayrıca normalde 3 tane olan dandik servislerini de 1 kez yaptılar..alkış.
  6. uzak durun, o kadar net diyorum. ben şu an seyahat halindeyim. ankara’dan istanbul'a gidiyorum. otobüs şoförü ile mavinin konuşmasını aktarıyorum. seyahat ettiğim otobüs dün gece istanbul'dan çıkıyor, ankara'ya varıyor ve hemen nevşehir'e devam ediyor, nevşehir'den ankaraya geri dönüyor, ankara'dan istanbul'a şuan biz gidiyoruz ve istanbul'dan direk çanakkale'ye devam edecek. ve bu anlattığım süreçte sadece iki şoför var. yasaya göre uzun yol şoförleri sekiz saatten fazla aynı gün içinde araç kullanarmaz, bu döngü de adamlar en az on saat araç kullanmış oluyor ve işin garibi ankara'dan istanbul'a şoför değiştirmeden gideceğiz. normalde sürücü dört saatten sonra dinlenmesi gerekiyor yasaya göre. takoğraf ne işe yarar? takoğraf bir işe yarıyor ise denetim yok demek, başkalarının ehliyeti ile araç kullanıyorlar.