kanken - youreads

  1. yeni akım bir çanta markası. uzun zamandır sırt çantası kullanan biri olarak, sırt çantası için kalite ararım lakin o fiyatlar nedir öyle? ben üçte biri fiyatına, belkide daha uygun, daha güzel modeller buluyorum.. her şeyi markalaştırmak böyle bir şey olsa gerek. lüzumsuz derecede pahalı.
  2. beş tanesi bir asgari ücrete denk gelen ''lüzumsuz'' bir çanta markası.
  3. tam adi fjallraven kanken olan sirt cantasi. tasarimi hos ama kullanisli mi bilmiyorum. herkesi sirtinda gormeye basladigima gore var bi bildikleri.

    edit: cantaya para gomup pisman olan birinin zulfiyarine dokunmusuz. ozur dileriz bir kabahatimiz olduysa.
  4. Son zamanlarda sanki belediye dağıtıyor gibi herkesin sırtında gördüğüm çanta. Bu sene aynı durumu levi's yazılı tişörtlerle gezenlerde de gözlemledim.

    Neden bir şey popüler olunca insanlar saldırıyor ben bunu anlamıyorum. Herkes aynı tip olmak zorunda mı? :)
    Fiyatı yüksek bulunmuş. Herkeste görünce soğuduğumdan araştırmadım hiç. Baktım 400 tl civarı. Valla yazık günah paranıza. O kadarlık bir şeye de benzemiyor. Bu kadar marka bağımlısı olmayı da pek anlamıyorum. O kanken yazısını çıkarsan, aynı ürünü bir mağazada satsan 200'ün üzerinde para verecek bir tane adam bulamazsınız. Markaların olayı bu zaten. O ürünü diğerleri gibi ucuza üretip, markayı yapıştırıp, on katı fiyatına satmak. Aa pahalıysa çok kalitelidir canım der özellikle bizim millet :)