1. sözün bittiği yer. madem müslüman ülkesiyiz diğer müslüman ülkelerinde olduğu gibi assana bunu da.

  !---- spoiler ----!

  Karaman'da bir öğretmenin tarikat evlerinde en az 45 erkek öğrenciye tecavüz ettiği iddia edildi. Karaman Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KAİMDER) ve Ensar Vakfı'na yakın olduğu iddia edilenlerin kiraladığı evlerde kaldıkları öne sürülen 9 ve 10 yaşlarında bulunan öğrencilere tecavüz eden öğretmen ise tutuklandı.

  POLİS OKULA GELDİ
  Karaman'da korkunç tecavüz vakası yaşandığı ortaya çıktı. İddialara göre Karaman merkezde bir okulda görev yapan Eğitim Bir Sen üyesi sınıf öğretmeni M.B. sözkonusu tarikat yurtlarında kalan öğrencilere özel ders vermek için gidiyordu. M.B. özel ders için gittiği çeşitli evlerde öğrencilere tecavüzde bulundu. Olay bir öğrencinin durumu ailesine anlatması üzerine duyuldu. Şikayet üzerine öğretmen M.B. 4 Mart Cuma günü okula gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Savcılıkta ifadesi alınan öğretmen M.B. çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
  GİZLİLİK KARARI
  Savcılık dava dosyası hakkında gizlilik kararı aldı. Tutuklanan sınıf öğretmeni M.B.'nin görev yaptığı okula yerine başka bir öğretmen görevlendirildi.

  HASTANEDEN RAPOR
  Öğretmenin tutuklanmasının ardından 8 öğrenci aileleriyle birlikte 6 Mart tarihinde Karaman Devlet Hastanesi'ne gitti. Kontrolden geçen çocuklar tecavüzü raporla belgeledi.

  İDARİ SORUŞTURMA
  Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğu, "Öğretmenin tutuklandığı bilgisi doğru. Ancak gizlilik kararı bulunan dosya hakkında detaylı bilgi vermem doğru olmaz. İddia ve detayları araştırmak için idari soruşturma başlattık" ifadelerini kullandı.

  kaynak
  !---- spoiler ----!
 2. ulan sen müslüman mahallesinde salyangoz mu satıyorsun bre munafık derler , ama adam bildiğin tren yapmış.türkiye'nin ayıbıdır. bokunuzda boğulun emi, namussuz vicdansızlar.
 3. cemaat oluşumlarının kurduğu evlerde yapmış olduğu iğrençlik. cemaatler bu işler için kılıf konumunda. bir ara cemaatçilerin gay olduğunu duymuştum, bu olay ispatladı.
  (bkz: ensar vakfı )
 4. yaureads'de küfür etme hakkı talep etmeme neden olan konu. ama öyle böyle değil, silsile-i hümayun
 5. bu kaçıncı tecavüz taciz olayı. bu aileler çocuklarını bu yurtlara teslim ederken hic dusunmuyorlar mı. ayrica neden gizlilik karari var ki. fail her kimse açıklansin. toplum olarak bilmeye hakkımız var.
 6. akp döneminde olmuştur.
 7. bir karamanlı olarak sasirmadigim olay. şehir son zamanlarda nufus/suç oranında türkiye birincisi olmuştur bu ve bunun gibi iğrenç birçok olay gerçekleşiyor çoğu medyaya bile düşmüyor. çocuklarınızı dinci görünümlü insanlara sakın emanet etmeyin en tehlikeli insan grubu bu dinci görünümlüler. 45 tane çocuğun daha hayatı mahvoldu.
 8. şaşırdık mı? tabiki hayır.
  toplum artık bu gibi olaylara tepki bile vermiyor, sanki normal şeylermiş gibi geliyor millete.
  ne ara bu hale geldik? insan gerçekten hayret ediyor.
 9. hakkında tabi ki gizlilik kararı alınmış dehşet verici olay. son zamanlarda içeriğini tam anlamıyla öğrenebildiğimiz önemli bir olay hatırlamıyorum zaten.
 10. o çocuklar nasıl büyüyecek? ne olacaklar? nasıl yaşayacaklar? bu soruları kendime sormadan edemiyorum.