1. sözün bittiği yer. madem müslüman ülkesiyiz diğer müslüman ülkelerinde olduğu gibi assana bunu da.

  !---- spoiler ----!

  Karaman'da bir öğretmenin tarikat evlerinde en az 45 erkek öğrenciye tecavüz ettiği iddia edildi. Karaman Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KAİMDER) ve Ensar Vakfı'na yakın olduğu iddia edilenlerin kiraladığı evlerde kaldıkları öne sürülen 9 ve 10 yaşlarında bulunan öğrencilere tecavüz eden öğretmen ise tutuklandı.

  POLİS OKULA GELDİ
  Karaman'da korkunç tecavüz vakası yaşandığı ortaya çıktı. İddialara göre Karaman merkezde bir okulda görev yapan Eğitim Bir Sen üyesi sınıf öğretmeni M.B. sözkonusu tarikat yurtlarında kalan öğrencilere özel ders vermek için gidiyordu. M.B. özel ders için gittiği çeşitli evlerde öğrencilere tecavüzde bulundu. Olay bir öğrencinin durumu ailesine anlatması üzerine duyuldu. Şikayet üzerine öğretmen M.B. 4 Mart Cuma günü okula gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Savcılıkta ifadesi alınan öğretmen M.B. çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
  GİZLİLİK KARARI
  Savcılık dava dosyası hakkında gizlilik kararı aldı. Tutuklanan sınıf öğretmeni M.B.'nin görev yaptığı okula yerine başka bir öğretmen görevlendirildi.

  HASTANEDEN RAPOR
  Öğretmenin tutuklanmasının ardından 8 öğrenci aileleriyle birlikte 6 Mart tarihinde Karaman Devlet Hastanesi'ne gitti. Kontrolden geçen çocuklar tecavüzü raporla belgeledi.

  İDARİ SORUŞTURMA
  Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğu, "Öğretmenin tutuklandığı bilgisi doğru. Ancak gizlilik kararı bulunan dosya hakkında detaylı bilgi vermem doğru olmaz. İddia ve detayları araştırmak için idari soruşturma başlattık" ifadelerini kullandı.

  kaynak
  !---- spoiler ----!
 2. gün geçmiyor ki dangalak bir açıklama görmeyelim. bir kereden bişey olmaz. bu hangi aklın eseridir anlamıyorum. yalan yanlış okumuş olmayı diliyorum. aksi taktirde bunun bir savunması olamaz, olmamalı..
 3. Sanığın davasına başlandı. 600 yıl hapis cezası ile yargılanacak. Tabi soruşturma devam ediyor. İşin ilginci mağdur çocukların avukatlığını üstenen kişinin ensar vakfıyla ilişkisinin olması. Hala pisliklerini örtme çabasındalar.

  haberin tamamı

  Edit: İlgili yazımda cenk dilberoğlundan bahsetmiyorum. Avukat Mahmut Erenden bahsediyorum. Biraz daha haberleri ayrıntılı okursanız, evet pisliklerini her zamanki gibi örtmeye çalıştıklarını anlarsınız.
  ozumm