1. bu kaçıncı tecavüz taciz olayı. bu aileler çocuklarını bu yurtlara teslim ederken hic dusunmuyorlar mı. ayrica neden gizlilik karari var ki. fail her kimse açıklansin. toplum olarak bilmeye hakkımız var.
 2. gezi eylemleri sırasında çadırda kalan insanları ilişkiye girmekle suçlayan, "kadıköy'den gelen kızlar beşiktaş'ta başkalarının kucağına oturuyor ben bunları izliyorum" diyen, "öyle evler var ki muhafazakar demokrat yapımıza ters" diyen, başkasının gizli çekim kasetleri için "bunlar özel değil genel genel" diyen zihniyetin hakkında gizlilik kararı aldırdığı olay. bu karar, bu olaydan asıl sorumlu zihniyetin ne olduğunu açıkça belirtiyor.
 3. sözün bittiği yer. madem müslüman ülkesiyiz diğer müslüman ülkelerinde olduğu gibi assana bunu da.

  !---- spoiler ----!

  Karaman'da bir öğretmenin tarikat evlerinde en az 45 erkek öğrenciye tecavüz ettiği iddia edildi. Karaman Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KAİMDER) ve Ensar Vakfı'na yakın olduğu iddia edilenlerin kiraladığı evlerde kaldıkları öne sürülen 9 ve 10 yaşlarında bulunan öğrencilere tecavüz eden öğretmen ise tutuklandı.

  POLİS OKULA GELDİ
  Karaman'da korkunç tecavüz vakası yaşandığı ortaya çıktı. İddialara göre Karaman merkezde bir okulda görev yapan Eğitim Bir Sen üyesi sınıf öğretmeni M.B. sözkonusu tarikat yurtlarında kalan öğrencilere özel ders vermek için gidiyordu. M.B. özel ders için gittiği çeşitli evlerde öğrencilere tecavüzde bulundu. Olay bir öğrencinin durumu ailesine anlatması üzerine duyuldu. Şikayet üzerine öğretmen M.B. 4 Mart Cuma günü okula gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Savcılıkta ifadesi alınan öğretmen M.B. çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
  GİZLİLİK KARARI
  Savcılık dava dosyası hakkında gizlilik kararı aldı. Tutuklanan sınıf öğretmeni M.B.'nin görev yaptığı okula yerine başka bir öğretmen görevlendirildi.

  HASTANEDEN RAPOR
  Öğretmenin tutuklanmasının ardından 8 öğrenci aileleriyle birlikte 6 Mart tarihinde Karaman Devlet Hastanesi'ne gitti. Kontrolden geçen çocuklar tecavüzü raporla belgeledi.

  İDARİ SORUŞTURMA
  Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğu, "Öğretmenin tutuklandığı bilgisi doğru. Ancak gizlilik kararı bulunan dosya hakkında detaylı bilgi vermem doğru olmaz. İddia ve detayları araştırmak için idari soruşturma başlattık" ifadelerini kullandı.

  kaynak
  !---- spoiler ----!
 4. akp döneminde olmuştur.
 5. şaşırdık mı? tabiki hayır.
  toplum artık bu gibi olaylara tepki bile vermiyor, sanki normal şeylermiş gibi geliyor millete.
  ne ara bu hale geldik? insan gerçekten hayret ediyor.
 6. müslümanlar yapmaz öyle şey, masoniklerle işbirliği eden paralelin işidir, bu zor günlerde devletimizi milletimizi yıpratmayalım.
  mutlu
 7. karaman'da budist bir tarikata ait vakıf evinde, 45 erkek öğrenciye tecavüz edildiği iddia ediliyor.

  şaka tabii. tarikat da, tecavüzcüler de budist değil.
  yine onlar!
  dede
 8. bir karamanlı olarak sasirmadigim olay. şehir son zamanlarda nufus/suç oranında türkiye birincisi olmuştur bu ve bunun gibi iğrenç birçok olay gerçekleşiyor çoğu medyaya bile düşmüyor. çocuklarınızı dinci görünümlü insanlara sakın emanet etmeyin en tehlikeli insan grubu bu dinci görünümlüler. 45 tane çocuğun daha hayatı mahvoldu.
 9. hakkında tabi ki gizlilik kararı alınmış dehşet verici olay. son zamanlarda içeriğini tam anlamıyla öğrenebildiğimiz önemli bir olay hatırlamıyorum zaten.
 10. bu adam 45 öğrenciye tek başına bir anda tecavüz etmiş olamaz. peki o kurumların yöneticilerinin olaydan hiç mi haberleri yoktu ? onlarda o insan müsveddesi kadar suçlu değil mi ? onlar hakkında ne karar verilecek artık ibretlik bir ceza verilmesi gerekmiyor mu ?