kardeş - youreads  1. bazen kızıyorum, sinirleniyorum ama bunları ben yaparım başkası en ufak bişi diyecek olsun kardeşime yada onu üzecek olsun dünyayı yakarım...

    bu hafta sonu en yakın arkadaşının düğünü vardı. ve 3 eski sevgilisi evlenmiş olarak bu düğünde olacaklardı. oha dedim bu nası bi şans. üç eski sevgiliyle karşılaşmak ve tabi eşleriyle. bu arada iki tanesi ve bizimki nikah şahidi aynı zamanda.

    kardeşim diye demiyorum cidden taş gibi olmuş elbisesi, saçı vs... zaten düğünün tadını bizimki çıkarmış. herkes bayılmış. fotoğrafçı bile gelinden çok bizimkiyle ilgilenmiş. eski sevgilisi çok güzelsin demiş. yeni yazanlar çıkmış. instagramdaki fotosu için bissürü msj gelmiş vs.. bu arada eski sevgilisinin birinin eşiyle kına gecesi aynı odada kalmışlar. kızla kanka olmuşlar. medeniyet güzel şey. iki tarafta iyi olunca aslında geçmiş gitmiş şeyler için gerilmeye gerek kalmıyor. çok iyi bir kızdı diye anlatıyor bizimki.

    neyse üzülürse diye aklım hep ondaydı ama baya egosu tavan yapmış gelmiş.
  2. biri ne zaman eve gelsem üstümden inmeyendir, sürekli sarılıp öpen, en içten sevgisini hissettiğimdir. sürekli telefonda konuştuğum, dertleştiğimdir. diğeri de ergenliğini doyasıya yaşayan, durmadan bana sataşan on dokuz yaşımda evde birlikte koltukların tepesinde gezdiğimdir. çok seviyorum çok.
  3. bu sene doğum günümde arayıp şaşırtmıştır beni.
  4. bazıları kardeş olur bazıları kalleş. bizimkilerle aramızda bir sorun yok. geçen memlekette komşu altlı üstlü oturan iki kardeşten birinin eşi ölmüş. diğer kardeş ortalarda yok. abisinin eşinin cenazesinde bulunmuyor adam.