1. dün akşam cevahir avm küçük salonda prömiyer gösterimi yapılan oyun. 2 perde ve 3 saatlik bir güldürü oyunudur. yönetmen haldun dormen bizzat biz izleyiciler ile birlikte oyunu takip etti. sahne ve kadro güzel ayarlanmış.

    oyunun iki ana karakteri erkan taşdöğen ve fatih kahraman bence bu tempolu ve uzun bir oyuna göre çok iyi oynadılar. oyunun birinci bölümü kendimde dahil seyircinin çok fazla güldüğünü söyleyemem ^:aslında ben çok zor gülerim o yüzden komedi oyunları tercihim değildir^ ancak ikinci bölümde seyirci ile oyun arasındaki etkileşim hiç kopmadı diyebilirim. burada fatih kahraman' ın karakterini çok çok iyi oynaması, yani o mimikleri, yükselmeleri gerçekten izlenmeye değer.

    oyunun konusunu kendi bülteninden yapıştırırsam spoiler olmaz. zaten bir çok tiyatroda bir çok oyuncu tarafından icra edilmiş bir oyun.
    "richard phillips adında saygın bir bakan rakip partinin sekreteriyle küçük bir kaçamak yapmak için bir otel odası tutar. ancak otel odasında bir cesetle karşılaştıklarında olaylar içinden çıkılmaz ve karmakarışık bir hal alır. "küçük bir yalan sizden ne götürebilir ki, hiç hafife almayın belki de tüm ciddiyetinizi alıp, gülünç hallere sokabilir sizi. bir kaçamak, bir yalan, bir ceset ve sürpriz yapan bir eş... karmakarışık olmanın kaçınılmaz tarifi..."