1. türk siyasetçi, bürokrat. cumhuriyet halk partisi genel başkanıdır. 3 çocuk babasıdır. fransızca bilmektedir.
 2. savcinin katline giden yolda, once elektrikleri kesip, sonra teroristlerin elini kolunu sallayarak adliye binasina girmesine yardimci oldugu icin tabii ki protesto edilecektir. ayrica teroristlerle gorusmeler devam ederken artik uzatmayin diyerek berkin elvan'in katili polisin ismini vermektense savcinin katledilmesini tercih etmistir.

  tabii ayrica, milli istihbarat teşkilatınin terore karsi istihbarat toplamasi gereken elemanlarini, partısının milletvekili aday adaylarinin gecmisini ve paralel iliskilerini bulmalari icin calistirdigindan dolayi da sifatina tukurulmesini bile haketmistir. rakip partisi adaylarini ön seçimle belirlerken, kendisinin cep başbakan ile senin adayin benim adayim derdine dusmelerinden dolayi boyle olaylarin olmasina sebebiyet vermistir.

  allah allah... sanki bunlari baska bir ismin^:rte^ basligina yazsam daha mi mantikli olurdu ne!!! iste boyle bir mantiksizliktir kendisinin protesto edilmesi de...
 3. mutlu
 4. birleştirici diliyle, gerçekleştirilebilir, makul ve yüksek vizyonlarla, yaratıcı ve her kesime hitap eden reklamlarla en çok da seviyeli ve mütevazı hareketleriyle bu seçimlerin en güzel seçim kampanyasını yürütmüştür.. oyların yükselmemesinin yegane sebebi, baraj belasını aşabilmesi için hdp'ye kayan oylar. her şey daha yeni başlıyor, hiçbir yere gitmek yok. canımız o bizim.
 5. bu toprakların ihtiyacı olan düzgün siyasetçi. önüne geleni aşağılamadığı; yıkıcı değil yapıcı olduğu; memleketin refahına, partisinin iktidar olmasından daha fazla önem verdiği için topa tutulan lider. şu karanlık günlerde, düşmanlığı dostluğa çevirebilecek olan nadir politikacılardan. seviyoruz!
 6. valla adamın kişiliğine laf yok gayet düzgün adam ancak yönetici olabilir mi bilemiyorum :-|
 7. türkeş,
  baykal,
  erdoğan lidermiş... başka sözüm yok hakim bey.
  tanım: bu topraklara fazla gelen düzgün siyasetçi.
 8. siyaset için doğru, ideal adamdır. ancak türkiye'de işler böyle yürümediğinden dolayı liderlik vasfı yok denilmektedir. ülkeyi yönetenlerin timurlenk, cengiz han falan mı olmasını istiyorsunuz nedir liderlik vasfından kastınız?

  edit: topala topal dedik, arap yalakası olduk iyi mi...
 9. atamız timur'a timurlenk diyen arap yalayıcılara layık lider.