1. hayır dersem alınır mıyım acaba...
 2. eğer kendimi gerçekten seviyorsam olurdum yoksa katlanamazdım heralde.(*:swh)
 3. olmazdım ama takılırdım heralde
 4. benden iyisini mi bulucam.. huyum huyuma, suyum suyuma.. elimi sallasam heryerime çarpıyor.. %90 olurdum..
 5. asla olmazdım. bir manyağın psikopatlık derecesinde kıskançlık krizleriyle mi uğraşıcam be.
 6. hayır,çünkü hem ben bana bir şey katamazdım,hem de sürekli hemfikir olunan ilişki çok sıkıcı olurdu.(*:aşk da bir yere kadar )
 7. tabi ki olurdum. uyandığı gibi muhabbet etmeye başlayabilecek, günün her saati modu yüksek olabilecek. mutsuz olduğunda benden daha fazla üzülebilecek (kendimle sevgili olduğumda iş loopa sarar o kötü).

  bluesdan heavy metale her müziği dinleyip pop sevmeyecek. yemek yapabilecek, spor yapacak. seri filmleri izlemiş ve ne zaman izleyelim dense seve seve izleyecek. batman sevecek. konuştuğu şeyler o gün yaşadığı stresli şey değil o gün öğrendiği ilginç ya da komik şeyler olacak. müzisyenler ve müzik hakkında saatlerce konuşabilecek.

  aynı şeyleri sevmek lazım. başka türlü zor. kendi ilgi alanlarınla ilgili sürekli birlikte olduğun insana bir şeyler anlatmaktansa o konularla ilgili muhabbet edip tartışabilmek daha güzel kesinlikle.
  jimi
 8. ben net olurdum. benimle aynı kafada bir kız buldum ve onuda aptallık edip elimden kaçırdım. bir tane daha bulursam bu sefer takarım yüzüğü, ironiden anlayan kadınlara duyurulur.

  not: qızlar ekleyin tanışalım. ^:aslkdhfşjgawdshbşl^