1. tabi ki olurdum. uyandığı gibi muhabbet etmeye başlayabilecek, günün her saati modu yüksek olabilecek. mutsuz olduğunda benden daha fazla üzülebilecek (kendimle sevgili olduğumda iş loopa sarar o kötü).

  bluesdan heavy metale her müziği dinleyip pop sevmeyecek. yemek yapabilecek, spor yapacak. seri filmleri izlemiş ve ne zaman izleyelim dense seve seve izleyecek. batman sevecek. konuştuğu şeyler o gün yaşadığı stresli şey değil o gün öğrendiği ilginç ya da komik şeyler olacak. müzisyenler ve müzik hakkında saatlerce konuşabilecek.

  aynı şeyleri sevmek lazım. başka türlü zor. kendi ilgi alanlarınla ilgili sürekli birlikte olduğun insana bir şeyler anlatmaktansa o konularla ilgili muhabbet edip tartışabilmek daha güzel kesinlikle.
  jimi
 2. hayır dersem alınır mıyım acaba...
 3. "insan olduğumuzu iddia edip, sadakat konusunda köpeklerden daha iyi olamıyoruz." gibi bir şeyi savunan biriyle pekala sevgili olurum.

  zamana inanmayan, bir olma arzusunda olan, görünenin yalnızca sahte olduğunu bilen, aslolanın gözlerin içinde başladığını düşünen biriyle sevgili olmam. kölesi olurum, efendisi olurum.
 4. somurttuğum vakit ağzımın ortasına havan dibiyle vururdum