kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt - youreads 1. ben ona öğüt veremem. ama o beni bir güzel paylar. nereye gitti hırsın, coşkun, aşkın diye başlar bir defa. ne demeye saldım bu kadar. ne hale gelmişsin diye çok afedersiniz ağzıma sıçar.
 2. sen 17 yaşındasın ve şimdi sana vereceğim öğütler bir kulağından girip diğerinden çıkacak .sen yine bildiğini okuyacaksın.yine her şey içine verecek.
 3. baş ağrını s*kerim,o tork sorularının hepsi bitecek!
 4. -tam bir istanbul beyefendisi, ben senin 13 sene sonraki halinim, zamanda salınım yaparak sana ulaştım en sonunda. yırttık oğlum yırttık !!
  +pardon beyefendi, latife mi yapmaktasınız yoksa bu da kaderin bir cilvesi mi ?
  - olum sacma sapan konusma, efendilikten hayir yok, 10 sene bekleme nasil olsa sonunda efendilikten eser kalmayacak, efendiligi terkedip pic olacaksin anliyor musun pic. ah haa ha ha haaa...al şu önümüzdeki 1 senenin iddia sonuçları, sayısal loto sonuçlarını eşi dostu ihya et. bu kiyagi baban yapmaz. yani babam yapmaz etmez oyle seyler, kendi halinde memur adamdir.
  + aman efendim, nasil olur, inanamiyorum, yanii ama benim icin mi geri döndün ?
  - ulen it herif, zamanda salınım yaptığıma inandin da sayisal loto sonuclarina mi inanmiyorsun? bana 10 milyon ver bakayim, sifirlari attik paradan, zaman makinesine mazot almam lazim. ya da bi el at yokuş aşağı vurduralım şahini.
 5. kafana taktığın şeylerin hiçbiri senden daha değerli değil.
 6. o olmaz, yapma. arkadaşının aşkı.