1. hafiften bi toplanın, 2 kelam edeceğim. belki birinin işine yarar, 2 kuruş fazla kazanır da kaybetmez.

  bu borsaya girdiğinizde başınıza gelecek en kötü şeylerden biri kaybetmeden kazanmak olacaktır.

  öyle 400-500 lirayla olacak iş değil bu. kaynak yaratmanız gerek. bu demek değil ki gidin borç harç edin. biriktir, kaybetmeyi göze al ve öyle gir.

  her gün %100 kar yapacağım diye hunharca sağa sola saldırırsan hiçbir şey elde edemezsin.

  kör girme, git hiçbir şey bilmesen de benim gibi bir basit ekonomi öğren. ayı dönemi nedir, boğa dönemi nedir muhakkak biliver.

  hiçbir coine körü körüne bağlanma.

  panikle alış - satış yapma. unutma borsa sabırsızların sabırlılara para kazandırdığı mecradır. sabret.

  yükselen coine "bu yükseliyor alayım yeaaa"diyerek saldırma. alım yapmak için kriz anı kovala. tavan yapmış coini almak zarar getirir.

  bir coini almadan alış fiyatını iyi gözlemle, satış planını ve coinden kaçış planını belirleyerek al ve planına sadık kal. panik yapma.

  bir coini düştüğü en düşük noktadan alıp, çıkabileceği en yüksek noktadan satabilsen peygamberliğe kadar gidersin. bokunu çıkarma. aç gözlülük yapma.

  aza kanaat et. az da olsa kar etmek, zarar etmekten iyidir.

  bol bol araştır. coinlerin eventlerini takip et.

  grafik oku bol bol. okumayı bilmiyorsan ve şu internet ortamında öğrenemiyorsan siktir git bu işe girme. 1e 3 veren kupon yap.

  elinde her zaman kriz döneminde alt coin almak için btc bulundur. her kriz fırsattır.

  %30 zarar ettiğinde mızmızlanacaksan girme bu işe. bu işin zararı da var karı da.

  bol bol oku, insanların yorumlarını oku ama kendi araştırmanı yapmadan körü körüne gidip paranı yatırma. başkasının maşası olma, beynini kullan.

  ayı dönemindeki elde coin tutmayla, boğa dönemindeki elde coin tutma arasında büyük fark var. birinde para basarsın diğerinde sana basarlar. iyi gözlemle.

  kaybettiğinde hayatını önemli derecede etki edecek bir parayla bu işe girecek kadar eşşek olma.

  bu işin uzmanı değilim fakat kafasına bir şey takılan arkadaş mesaj atsın. vakit buldukça, bilgim yettiğince cevap vermeye çalışırım.

  herkese bol kazançlar diliyorum şimdiden. binance'da üyeliği olmayan varsa alımlar açık, refli linkimden üye olabilirsiniz. ref id: 15315376 binance
 2. İnsanlar artık bu işi borsa şeklinde görmeye başladı. Yüksek iniş çıkışlardan mı dersiniz, alım satımda daha iyi kazandırdığından mı dersiniz bilemiyorum ancak insanlar bu işle baya bi meşgul oluyor.

  telegram bu konuda çok ideal whatsapp'a göre. Konu nasıl geldi buralara onu da açıklayayım;
  Telegramda bir guruba eklediler arkadaşlar, şu şekilde bir yol izliyorlar, Günde 2 adet alt coini balinalar eşliğinde yükseltiyorlar. sonrasında yüksek alım duvarları girerek gurup dışındaki yabancı yatırımcının dikkatini çekip satın almasını sağlıyorlar. Düşük fiyattan alınan coin %20-80 karla satılıyor. Falan filan işte. İlgilenen ve anlayan varsa bir göz atın derim guruba.

  https://t.me/CryptoPumpSociety
 3. yatırım yaparken kripto para piyasasında dikkatli olun. altcoin ve kripto paraların hacimlerine, alım satımlara dair sinyalleri, seçtiğini kripto paranın, altcoinin projelerine bakın. sosyal medyalarını takip etmenizi tavsiye ederim. dogecoin den son pump da 2x kazandım. balina hareketlerini telegram grubunda gördüm takıldı peşlerine. böyle tüyolar çok kazandırıyor. böyle sayfalara bakmadan yatırım yapmayın sonra treni kaçırırsınız. bakmak isterseniz alım sinyalleri güncel sayfa burası https://t.me/getbinancefutures