kuzey kore'nin amerika'ya savaş ilan etmesi - youreads

 1. an itibariyle kuzey kore savaş durumuna geçmiş durumda. sosyal medyada paylaşılan videolara göre de ülkede sirenler çalıyor.

  hemen ardından çin'in kore sınırlarını kapatıp o bölgelere asker sevk etmesi haberi biraz olsun doğruluyor.

  umalım ki insanlar yine gereksiz yere ölmez. nükleer silahlar işin içine girince pek fazla umut kalmıyor ama yine de işte...

  haber linki
 2. sosyal medyada savaş esprileri savaş başlamadan bitti artık hiç gerek yok savaşa falan güldük eğlendik yeter herkes evine yallah.
 3. 'şu amına kodumunun dünyasında ne sikimi paylaşamıyorsunuz orospu çocukları' diye artık haykırtan haberleri duymaktan bıktım arkadaşım. yeter ya, sizin saçma sapan güç gösterileriniz yüzünden 5 milyar yıllık dünyada 60-65 yılımızı mutlu , huzurlu geçiremiyecek miyiz ya ? her gün başka bir haber her gün başka bir haber. sizin bu salakça konuşmalarınız yüzünden biz niye hep huzurumuzu kaçırıyoruz, neden hep masum insanlar bunun yüzünden ölüyor.(bkz: idlib)
  böyle durumlardan kim besleniyorsa, kim böyle durumların oluşmasını tetikliyorsa allah hepsinin bin türlü belasını versin.
 4. telefonlarını bırakıp giden gazeteciler dönünce "büyük olay"ın ne olduğu ortaya çıkacak. bir bakmışız 15 nisan dedesinin doğum günü için dev bir pasta yaptırmış.
 5. parodidir.