1. satranç turnuvası düzenlemeye çalışan azimli youser. her ne kadar satranç denilen vasat oyundan haz etmesem de çabalarından dolayı takdir ediyorum kendisini.
 2. turnuva düzenleyememesi bir yana, adına başlık açan duyarlı youser'ın nickini görünce dünyası kararmıştır. yani burada binlerce insan değil miyiz, neden böyle oldu ki?

  büyük düşünür cartman'ın da dediği gibi " screw you guys i'm goin' home!"

  edit: sen git sanat, siyaset, edebiyat, eğitim gibi konularda 200'den fazla madde yaz, satranç turnuvasına katıl, turnuva organize et, o kadar insanla haşır neşir ol ama başlığın yarraklar'a gelsin. başlığı her açtığımda yırtık dondan fırlar gibi fırlayan arkadaşın nickini göreyim. yarın öbür gün çocuklarıma gösterecektim belki lan, gurur duyacağım bir hesabım olsun istiyordum. bilhassa satranççı arkadaşlara teessüflerimi iletiyorum. bu şarkı benden tüm youreads alemine gelsin. hayattan soğuttunuz beni lan.

  https://www.youtube.com/watch?v=aMQK97H0hEs
 3. başlık, dolayısıyla nick, 1. entry içeriği uyumu harika bir başlık yahu bu^:swh^
 4. nick altina girilen ilk entryden muzdarip olan youser, satranç sever, öğretmen.

  nick altina sürülmüş bu kara lekeyi temizlediğime göre zamanda salınım yaparak kendi zaman dilimime dönebilirim.

  fikriyi öldür ya da hamiyeti öldürtme, güneşi göreceksin.
 5. nickiyle uyumlu bir satranç turnuvası yürütmekte. kimse dinlemiyor cidden. aslında ne kadar da iyi niyetli bir insan.
  vagus
 6. basligi görünce lafi dinlenmedigi icin mi nickinin böyle oldugu yoksa nicki böyle oldugu icin mi cevredekilerin buna sartlandigini merak ettigim yazar olmustur.
 7. kendi nickaltındaki yorumuyla gece gece kahkaha attırmış youser.
 8. "yaban çakalı " lafı dilime pelesenk olmuş durumda. yani o kadar da lafı dinlenmeyen diyemeyiz. hatta lafları baya dilden dile dolaşıyor, bütün arkadaşlarıma bulaştırdım.
  edit: laf leyla ile mecnundan aşırmaymış. ben de kendi ürünü sanıp, yüce insan ilan etmiştim dostumuzu.
 9. hayatımda yapmadığım kadar tatlı sohbetleri kendisiyle yaptım. nasıl lafı dinlenmiyor sahiden anlamıyorum. dostum belki değerini bilmeyen insanların yanındasındır. şahsen zengin bir insan olsaydım, işi gücü bıraktırıp benimle konuşması için para öderdim.
 10. hemcinslerinden aldigi iltifatlari bir gün karşı cinsten de almayi ümit eden youser kişisi.

  korkuyorum sözlük korkuyorum. :))