lars ulrich - youreads 1. geçtiğimiz hafta isveç'in bir radyo kanalında 1 saatlik bir program sunan metallica'nın bateristi.
 2. baterist olduğunu iddia eden ramazan davulcusundan hallice müzik baronu.
 3. Danimarkalıdır.

  https://m.youtube.com/watch?v=uQvLsifMZIE

  VİDEO KOPENHAG KONSERLERİNDENDİR. VİDEODA JAMES HETFİELD KOPENHAGLILARA KENDİLERİNİ EVLERİNDE HİSSETTİRDİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDER VE KOPENHAG'IN LARS'IN GERÇEKTEN DE EVİ OLDUĞUNU SÖYLER. ÇOK BAŞARILI BİR CANLI PERFORMANS DEĞİLDİR. VİDEONUN ESPRİSİ JAMES HETFİELD'IN AĞZINDAN LARS'IN DANİMARKALI OLDUĞUNUN SÖYLENİYOR OLMASIDIR. ENNİO MORRİCONE'DEN ÇALIYOR OLMALARI DA AYRI BİR HOŞLUKTUR.
 4. beste yapmasına sözüm yok ama metallica gibi bir grubun davulcusu lars olmamalıydı bence. james'le birlikte grubun kurucusu olması elbette başka bir ihtimale izin vermiyor ama keşke başkası olsaydı. bir kere bana kullandığı set çok küçük geliyor senelerdir. jazz davulcusu olursun o kadar set kullanırsın anlarım. çünkü çalış teknikleri ve vuruşlar farklı olduğundan, jazz davulcuları o kadarcık setten dünyalar kadar ton çıkartabilirler. ama bir metal davulcusu için çok küçük bir set bence. ayrıca yaratıcılık olarak da pek iyi olduğu söylenemez. megadeth'teki davul ritimlerini metallica'da hiçbir zaman bulamadım. ki davul ritimleri direkt olarak gitarları da etkilediğinden şarkılarda büyük farklılıklar oluyor. onu hayranlıkla izleyenleri de anlamıyorum o yüzden. neyse yaptığı bestelerin hatrına sevelim artık napalım.
  jimi
 5. ünlü metal gruplarındaki en yeteneksiz bateristler adında bir liste sunsak birinci sıraya yerleşebilirdi sanırım. yazdığı ritimler berbat, tek yaptığı konser boyunca dilini sallayıp durmak. canlı da dinledim, gene etkilenmedim. yani ne bileyim onun yerine kat kat daha kaliteli insanlar olsa grup şimdi olduğundan çok daha iyi olurmuş. bir de kıskanç. and justice for all'daki bas seslerini kıstırmasından ve jason'ı gruptan atma olayındaki sergilediği tavırdan belli bu. kesinlikle metallica'ya yakışmayan bir şahıs.