1. Kadınların Hayatlarında sevmediği kıllardan kurtulmak için deri altı yangınına sebep olan uygulamadır. yaptırdıktan sonra yanıyorum diye bağıranları biliyorum . http://www.ankarapoliklinikleri.com/lazer-epilasyon ankara da olup buranın önünden geçenlerde benim gibi duya bilirler .
 2. kimsenin sizi "ortam çok soğuk, çünkü aletin ısınmaması gerekiyormuş, bu yüzden üşüyebilirsin." diye uyarmadığı kıldan, tüyden kurtulma yöntemi.

  o güzellik merkezlerinin önünde broşür veren tipler var ya onlar sıkıntı.
  bir gün beşiktaş'ta geziyorum, bu broşürcü gençlerden biri (beli olmayan, pantolonu buz mavisi, büyük kemerli, ve sahte dolce gabanna boxer giyen esmer gençlerden hani) "ablacığım prim alacağım, bir gidip baksan yeter, bir gel zorunda değilsin bir şey yapmaya." diyerek beni güzellik merkezine soktu. girdim, dar ve helezon merdivenlerden çıktım ve bankolu, bir kaç odası bulunan ekseriyetle ferah bir yere girdim. bir kaç genç kadın vardı çalışan; kaşlar dövme, makyajlar full, eyeliner ülke sınırı gibi kalın, saçlar fön fön geziyorlardı.

  hoşgeldiniz falan filandan az sonra ben bilgi verecekler sanarken beni bir odaya yönlendirmeye çalıştılar. aha dedim voyvoda, kestane tehlikede. zira ısrar ediyorlar.
  nasıl korktuysam artık bir hayli tepkili bir şekilde kaçtım ortamdan.
  belki orası sakat bir yerdi ama mantık o aleti lokal bir yerde denemekti sanırsam.
  israrı sevmem ondan kurtuldum, evet.

  ha sonra ne mi oldu? şu aralar gidiyorum lazere.


  haykırma editi: bugün 11. seansıma gittim. lazeri uygulayan hatun “binlerce müşterimiz var, sadece siz böylesiniz.” dedi. çünkü hassas yerlerimle ciddi sorunlar yaşıyorum, felaket canım yanıyor. benim yaptırdığım diode lazer diye bir yöntem, ütüleme diye de geçiyor. eğer acı eşiğinizden şüpheniz varsa bir daha düşünün bu meseleyi.
 3. ucuza yaptirip bir yerlerinizi yaktirmamaya dikkat
 4. ankarada bir çok firma ile görüştüm ancak görüşmeye gittiğimde titizlikleri ve verdikleri değerli bilgilerden dolayı özel ankara life polikliniğini tercih ettim. sizde zaten ziyarete gittiğinizde diğerleri ile farkını gerçekten çok açık bir şekilde görüceksiniz.
  lazer epilasyon
  d1tan
 5. ooo reklam alırım bir dal :) acaba yanlış adreste misiniz? zira biz bir kaç arkadaş kendi halimizde takılıyoruz burda :) bu yazı daha sonra silinecektir...