1. biraz çöplük içinde gezmeyi andıran site. 1.el fiyatı 60 tl olan ürünün 2. eli için 110 tl isteyen manyak satıcılar ile sapık 2. el elbise alıcıları bir arada.
 2. millet harıl harıl ilan yardırıyor. haliyle sizin ilanlar tozlu raflarda geride kalıyor. 2-3 tl'ye sakız satan bile ilan vermiş. muhtemelen sahibinden.com gibi ön sırada yer alsın, yıldızlı ilanlar, sponsorlu gibi ilan parası alması yakındır. site düşünce olarak güzel işlevselliği tartışılır çünkü henüz kategoriler kısmında tam bir gruplandırma kolaylığı yok. anasayfa üzerinde dönüyor her şey.
 3. bedeni artık olmuyor diye, bugün öğle saatlerinde satışa koyduğum normal bir yazlık elbise için yarım saat içinde bir crossdresserın ve bir çorap fetişistinin mesaj atmasıyla beni dumura uğratan site/uygulama.
 4. kendi resmim varken gitarım için gelen teklifler fotoğrafımı kaldırdıktan sonra ve babamın adını kullanıcı adı yapınca kalmadılar. bir şeyler satalım dedik ordada adam gibi adam yok onu gördük.
 5. ikinci el eşya satma sitesi.
 6. güzel bir site. gayet rahat ve kullanışlı. bass gitar almışlığımız var bu uygulama sayesinde. fakat bazı kişiler, eşyalarını değerli gördüklerinden herhalde, biraz pahalıya satmaya çalışıyorlar sanki...
 7. listelediğim 4 ürünü de kısa sürede satmamı sağladı. uygulamasının kullanıcı dostu olduğunu belirtmek isterim.
 8. satma fonksiyonu o kadar ön plana çıkarıldı ki alıcıdan çok satıcının olduğu bir platform haline geldi. satışa çıkardığım bas gitar için 3-4 tane teklif geldi hepsi de aynı bölgedeki satıcıların takas teklifi. gitara karşı kamera öneren mi istersin, tablo öneren mi? ilaç için bir tane alıcı yok.
 9. hakkında çokça "özel mesajdan yürüyorlar" şeklinde şikayetler gelen sahibinden.com ile gittigidiyor.com'un bir değişiği al sat sitesidir...
 10. gayet rahat bir bicimde urun alip sattigim uygulama. urunu elden alma imkani ise paha bicilemez.
  wolf