liverpool fc - youreads 1. aslinda 3 yil onceki sene o sene olacakti. bazi sporcular sampiyonlugu digerlerinden cok cok fazla haketmesine ragmen elde edemezler.karl malone ve steven gerrard o sporcularin basinda geliyor. ah be gerrard zirvede birakacaktin olmadi.
 2. Bakmayın siz 90 lar başarıları hayranı unitedlılara, gerçek kırmızılar liverpool'dur ve liman'ının önemini yitirmesiyle gittikçe önemini yitiren liverpool şehrinin liman işçilerinin takımıdır ki bu işçiler genel olarak ne britleşebilmiş ne irish kalabilmiş irlandalılardır.

  Liverpoollu bir liman işçisinin oğlu, şehrin çocuğu, liverpool fc efsanesi, takımın eski kaptanı steven gerrard'ı dinleyin, o aksan her şeyi açıklar.

  Liverpool deyip aşağıda ki videoları koymamak olmaz.

  2005 istanbul

  gerry and the pacemakers

  this is the kop

  Bu şarkının bambaşka bir hikayesi vardır. Bir müzikalden^:carousel müzikali^ alınıp liste başı bir pop şarkısı olmuş ve sonrasında o yıllarda maç öncesi stadlarda liste başı şarkıların çalınması ve taraftarın şarkıyı çok sevmesiyle liverpool'un marşı olmuştur.

  the kop liman işçilerinin bulunduğu kale arkası tribündür. liverpool'un en sadık ve ateşli taraftar grubudur.

  Liverpool ve demir leydi hiç sevişmezler. Ben liverpool'u tutarım ve thatcher çok da haksız değildi^:heysel faciası^ ama liman işçilerinin de tek derdi kendilerine hayvanlar denmesi değildi. Neoliberalizm üzerlerinden silindir gibi geçmişti ve açtılar.

  when maggie thatcher dies

  ve kutlamalar

  Son olarak babam için