logan - james mangold - youreads

    • izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (8.31)
logan - james mangold
gelecekte geçen hikayede, logan ve profesör charles xavier, x-men'in kayıplarından sorumlu olan ve dünyayı yok etmeye meyilli natahaniel essex şirketiyle baş etmeye çalışmaktadırlar.

logan'ın iyileşme gücü artık yavaşlamıştır; profesör xavier ise alzheimer ile mücadele etmektedir. logan ise yanında yer alan ve kendi klonu olan ufak bir kız ile natahaniel essex şirketiyle mücadele etmektedir.

(imbd'den alınmıştır)


  1. 3 mart akşamı izlemek için sabırsızlandığım film. ulan wolverine seninle büyük resmen duygulanmamak elde değil birde insanın en sevdiği süper kahraman olunca gel de hüzünlenme...

    ımdb puanını 9.2 olarak vermiş durumda ama bu düşecektir yine de 8'in aşağısını görmez diye düşünüyorum. zira fragmanlar beni çok etkiledi filminde hayal kırıklığı yaratacağını düşünmüyorum. fragmanları analiz edecek olursak olay 2024 yılında geçiyor bir şekilde mutantlar yok edilmiş logan ve profesör-x kaçış halinde ama yanlarında x-23 adlı mutant dahil oluyor ve olaylar başlıyor. yine fragman detayı olarak logan'ın vücudundaki izler sanırım artık yaralar iyileşse bile iz kalıyor zaten beyaz sakallarından da anlaşıldığı üzere kahramanımız artık yaşlı ve yorgun. wolverine efsanesi kendine yakışır bir final yapar diyorum beklentim büyük.