• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.00)
luke cage
hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu luke cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir.
 1. 13 bölümlük mini dizisi çekilen luke cage bugün netflix ve malum dizi sitelerinde yayınlanmıştır.

  marvel netflix sayesinde ünlü olmayan süper kahramanlarını tanıtmaya devam ediyor. bunun örnekleri olarak daredevil ve jessica jones gösterilebilir.oyuncu seçimleri, dizinin kalitesi, akıcılığı bir bütün olarak netflix muazzam iş yapıyor.

  marvel karakterlerini kendi bireysel dizilerinde tanıtıp ardından hepsini tek bir dizi altında "the defenders"adıyla birleştirecek. daredevil ve jessica jones yapıldı şimdi luke cage ardından iron fist ve punisher dizileri gelecek.bunu ayrı bir başlık açıp orada yazarım tabi aman yorumum silinmesin.

  şimdi luke cage ilk bölümü izlicem ardından editlerim.

  edit : 7/10 netflix yine oyuncu seçimleriyle harikalar yaratmış.ilk bölümden konunun yavaş gideceği belli oluyor dizide iyiyi kötüyü yardımcı rolleri falan tanıtmışlar.çoğunlukla siyahi oyuncalar göze çarpıyor gözlüklü adam, mutfak şefi ve dedektif dışında beyaz birini görmedim yani eğer ırkçıysanız bu dizi tam size göre lanet olası ırkçı pislikler. şimdi ikinci bölüme geçiyorum.
  !---- spoiler ----!

  son sahnede luke'un yüzüne adam yumruk atınca bileğinin kırılıp deriden çıkması ve bunu gören benim titreyerek bu dizi olmuş der gibi kafa sallamam...

  !---- spoiler ----!
 2. hiçbiriniz mi izlemediniz ulan.

  yeni dizi ama bir kişi bile izleyip yorum girmemiş.uzun adam olsa "bu siteyi bize sözlük diye yutturmaya çalışıyorlar!" derdi.
 3. ilk bolumunu yeni izledim. renkleri, cekimleri, muzikleri, oyunculari guzel olan asiri seksi dizi. tek sorunu fazla agir ilerlemesi.
  !---- spoiler ----!

  sapkadan cikar gibi her dizide biten claire temple karakteri buraya da gelecekmis. halbuki ben ilk bolumdeki polis ablayi sevmistim.

  !---- spoiler ----!
 4. niyeyse sevmediğim, sevemediğim; jessica jones 'un niye sevdiğini anlamadığım marvel karakteri.
 5. Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Sharon Jones'un canlı performansının olduğu, (Parça enfes, buradan lütfen)
  Marvel'in "Luke Cage" soundtrack zengini, Kavşaklarına ve cadde isimlerine Martin Luther King'in isminin verildiği Harlem'de geçen dizi, mafya hesaplaşmalarının ortasına düşmüş bir süper kahramanın hikayesini anlatıyor. Canlı kayıtlara yer verilen dizi, müzikseverler için bulunmaz bir arşiv niteliği taşıyor. Raphael Saadiq'in bu parçası diziye damga vurdu zannımca (buradan)