• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.40)
malcolm in the middle
yapımcılığını linwood boomer’ın üstlendiği malcolm in the middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en ‘normal’ ferdi malcolm’ın gözünden anlatılıyor. malcolm sıradan bir çocuk değil. iq’su normalin üzerinde ve garip ailesiyle birlikte hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. dört kardeşler. francis, reese, malcolm ve dewey.

malcolm, kardeşleriyle sert ev şakaları yapmaktan hoşlanan ve yaşıtları gibi okuldaki ‘sert çocuklardan’ çekinen yetenekli bir kaykaycıyken iq’sunun normalin üzerinde çıkmasıyla hayatı değişiyor. özel bir sınıfa alınan malcolm, ‘süper çocuk’ olmanın sadece avantajlarını değil, bolca da dezavantajlarını yaşamaya başlıyor. hal (bryan cranston) ve louis (jane kaczmarek), en bakımlı çimlere, en temiz eve ya da civardaki en kibar çocuklara sahip bir çift değil. çocukları için bir cennet yarattıkları da söylenemez; ama ne olursa olsun çok eğlenceli bir ev onlarınki.

kaynak: cnbce.com
 1. yayinlandigi donemde deli gibi izlerdim cnbc-e de, sonradan torrentten indirip bastan izledim ama son sezonlarin altyazisi yoktu. (bkz: bryan cranston) nam-i diger walter white ilk tanismam oldugu icin ozel bir yeri vardir bende. komedi arayisinda olan arkadaslara tavsiyemdir bulabilirseniz izleyin ama online izleme sitelerinde olmamasi cok ilginc.
 2. annenin psikopatligina bayildigim diziydi.
 3. bütün karakterleri ayrı bir efsane olan çok komik dizi. özellikle küçük kardeş dewey için bile izlenebilir.
 4. bryan cranston'ın yer aldığı en iyi iş.

  ne yazık ki artık böyle diziler yapmıyorlar.

  dewey: i can smell colors.

  malcolm: there won't be any meat. they all decided they didn't want to eat anything that has a mother.
  dewey: cousin nancy doesn't have a mother.
  lois: that's right. she has two daddies.
  reese: two guys as your parents? that house has to be a dude's paradise.

  dewey: [eating carrot sticks] i don't know what company makes this stuff, but i hate it.