1. ben bir bakıp çıkacağım dedim metada aktif yazarların hepsi burada toplanmış kalmaya karar verdim ama ötekileştirme yapılmasını anlamadım vebalı mıyız olum biz niye bunnnlaar diye ötekileştiriyorsunuz insan bi hoşgeldiniz der biz çok memnunuz sanki
 2. sevgili bahsi geçen youserlar; siz bakmayın birkaç densizin dediklerine. neşemizsiniz yahu. en çok da ben beğenip favoriliyorum entrylerinizi. gün yapıyor da beni çağırmıyorsanız çok ayıp ediyorsunuz demiş olayım.
 3. zamanında ekşiden metaya göç ettiklerinde " evimde dizi çıkmış pijamalarımla otururken misafir gelmiş gibi oldu." demiştim. şimdi anahtarımı almayı unutmuşum da komşu teyze beni çağırmış gibi hissediyorum. sanırım komşunun çocuğu da beni pek sevmiyor...
 4. biri de benim. baktım larden loughness buraya goçmüs dedim ben de goceyim bakalım.
 5. bir seyleri sahiplenmeye cok merakliyiz.

  burasi bir sözlük ve biz de burada yaziyoruz. baskasi gelir o da yazar, kültüre uyamazsa barinmaz, bu kadar basit.
 6. bende geldim bende, sözlüklerde bile insanlar birbirini ötekileştiriyor. vay arkadaş. ötekileştirmeye hayır!
 7. aralarında bulunduğum topluluk. umarım kısa sürede uyum sağlanır ve mutlu yarınlara ellerimizde çiçeklerle seke seke varırız. selamlar.
  koala
 8. dahil olduğum göçmen grubu. gerçi ben orada bir takım sorunlar yaşamış ve yaklaşık 3 ay önce gelmiştim bu mecraya. şimdi yeni göçmenleri görünce duygulandım. eski dostlarla buluşmak gibi.
  haa bu arada meta'da "trafalgar" olarak bilinirdim. vardır belki hatırlayan. neyse efendim, tekrardan hoş geldiniz. umarım kalıcı olursunuz.
 9. özellikle son günlerdeki başlıkların çeşitliliğinden dolayı iyi ki gelmişler dediğim arkadaşlardır.