1. hoş geldiniz ana başlığı altında hala daha ötekileştirilen topluluk. hatta bakıyorum buranın kültür sessizliğini bozmakla falan da itham edilmişler.

  kusura bakmayın arkadaşlar ama ben neden youreads başlığını okumuş ve sözlük kurallarını tekrar gözden geçirmiş bir yazar olarak şu saatten sonra ne yazdığım ve ne yazacağım konusunda kimseye hesap vermek zorunda değilim. kimse de hesap sorma haddini kendinde bulmasın.

  kurallar ortada.

  biz kuralına göre yazmayı iyi biliriz, metabot öğretti.
 2. olm geleli kaç ay oldu hala bitmedi mi bu muhabbet? güldük ettik, eheh troller çok tatlış falan dedik de, dur bu sefer ciddiye alıp cevap vereyim, baydı çünkü.

  hayır ben yüzsüzüm sallamam zaten de, aktif yazan 10 kişi varsa şurada 7'si meta'dan gelmiş. onlar da yazmasa sol frame duracak, kalan 3 kişi de pff sol frame akmıyor diye yazmayacak. gelmiş burada sözlüğü kişisel bloğu gibi kullanamadığı için bik bik ediyor, tamamen kurallar ve var olan kategoriler dahilinde yazan yazarları linç etmeye kalkıyor. biz akademik yayın paylaşmak ve üzerine konuşmak için başka platformlar kullanıyoruz. tavsiye ederim. sonra sözlükte sağa sola saldırmıyorsunuz iyi oluyor.

  o değil de, ne çok seviyosunuz olm şu kutaplaşmayı. bizden değilse taşlayalım zihniyetini. kültürünü yediklerim ya. sonra bu ülke niye böyle.

  eheheh bak ya fındıklı üzümlü kurabiyelerim fazla pişmiş size laf yetiştirirken.

  neyse hadi kavga etmeden oynayın çocuğum. o da yabancı değil bak bizim mahallenin çocuğu. hadi yavrum. almiyim ayağımın altına. afferim.
 3. daha geleli saat olmadan ne biçim yorumlar yapılmış. yerim sizin fularınızı şekerler.
 4. sevgili bahsi geçen youserlar; siz bakmayın birkaç densizin dediklerine. neşemizsiniz yahu. en çok da ben beğenip favoriliyorum entrylerinizi. gün yapıyor da beni çağırmıyorsanız çok ayıp ediyorsunuz demiş olayım.
 5. ben bir bakıp çıkacağım dedim metada aktif yazarların hepsi burada toplanmış kalmaya karar verdim ama ötekileştirme yapılmasını anlamadım vebalı mıyız olum biz niye bunnnlaar diye ötekileştiriyorsunuz insan bi hoşgeldiniz der biz çok memnunuz sanki
 6. yeşil başlı gövel ördek gibidir mi? telli turnam mıdır ki? alla beni pulla beni al koyn? yok o değil.
  ya belki de kışın başka, yazın başka, konar göçer olarak yaşıyorlar. kime ne?
  bir kısrak başı gibi uzanan, dört nala asya'dan filan gelmedik mi hep? nedir bu fularlı viski kadehiyle buraların tadı kalmadı mirim havası? fularlı fiski de iyiymiş ama. bardağın soğukluğu gelmez ele. kışın güzel olur bak.
  neyse, hadi herkes kapısının önüne, süpürücem buraları. bak ıslatırım hepinizi, hadi bakiyim.
 7. göçmenlik, yabancılık, anlamsız versuslar, yorum yapma meselesi ve diğer konuları açılmamak üzere kapatmanın vakti geldiğine inanıyorum. burada yazan her yazar youreads yazarıdır. benim meta sözlük'ü gönülden seven yazarlara naçizane önerim eğer buraya ısınamazlar, alışmakta güçlük çekerlerse bir cesaret kendi sözlüklerini, tasarımını, kodlamasını, formatını kendi belirledikleri bir sözlük kurma girişiminde bulunmalarını öneririm. bunu yaparken de tüm sözlükleri derinlemesine inceleyip en güzel tasarımı çıkarmalarını temenni ederim. youreads çatısı altında çok yetenekli coder'lar var eminim size yol göstereceklerdir.
 8. göç etmek için doğdular ya göç edeceklerdi ya da öleceklerdi. doğanın başıboş kuşları rüzgar nereye eserse oray'a gidiyorlardı. 6 aydan ufak olanları ebeveynsiz yaşayamazdı. %95 gibi büyük bir çoğunlukla sürüyü tekrardan bulurlardı.
 9. bir seyleri sahiplenmeye cok merakliyiz.

  burasi bir sözlük ve biz de burada yaziyoruz. baskasi gelir o da yazar, kültüre uyamazsa barinmaz, bu kadar basit.
 10. tanısanız seversiniz aslında ya. iyi çocuklarız.