1. "daha kaç nesli büyütürler bizler gibi?" diye düşünmeden edemem...

  baş ucu şarkılarım hep onların nefesinden...

  "ele güne karşı yapayalnız" çıktığım yolculuğa, "gözyaşlarımızı bitti mi sandın?" diyerek devam ediyorum uzunca bir zamadır...
  var olsunlar...
 2. fuat'ın ezildiği gruptur. neden bu adamın da elinden tutmuyorsunuz bi kaç dizi film reklam falan? "koltuk sevdası" diye bir şeyde oynamış diye uyardı arkadaşlar ama yazık yine de. kolej mezunu inşaat mezunu adam. günahtır.
 3. dün ilk kez performanslarını canlı izleme şansı bulduğum gruptur. oturarak izlememizden ötürü tam anlamıyla kaptıramadım kendimi, ayakta konserlerine de gitmek isterim. üçünün de farklılıklarından yarattıkları sinerjileri insana umut, mutluluk veriyor, seviyoruz onları..
 4. türk müziğinin zirvesidir.
 5. özkan uğur sonradan gruba dahil olmuştur. bundan önce kaygısızlar idi isimleri. kaygısızlar mazhar ve fuat ile barış manço'nun çok güzel plakları vardır tekrar tekrar dinlediğim.
 6. başkası "sen yüzüne sürgün olduğum kadın" dizesini yazmış olsa şimdi, üstelik bir şarkıda geçse gülerim ne yalan söyleyeyim. ama cemal süreya'nın "kasketimi eğip üstüne acılarımın / sen yüzüne sürgün olduğum kadın" dizelerini mazhar okuyunca aynen demekten başka bir şey yapamıyorum.