mimoza caddesi - debbie macomber - youreads

  • okudum
  • okuyorum
  • okumak istiyorum
 • youreads puanı (8.00)
mimoza caddesi - debbie macomber
arka kapak yazısı (tanıtım bülteninden)

muhtemelen eşimin beni terk ettiğinden haberiniz var. tam ikinci baharı yaşıyorum derken rachel, ergenliğin zirvesindeki kızım jolene’le başa çıkamayacağına, bunun karnındaki bebeğimize iyi gelmeyeceğine karar verdi. suçlunun ben olduğunun elbette farkındayım ama işlerin bu aşamaya geleceğini nereden bilebilirdim?

şu an çözmem gereken en önemli sorun şu: eşimi nasıl geri getirebilirim? giderken ne bir adres ne bir telefon bıraktı. bir diğer soru da kızım jolene’le nasıl başa çıkacağım. tabii bu sırada küçük kasabamızda tek sorun yaşayan ben değilim. bilirsiniz cedar cove’da sular durulmaz. sevgili charlotte unutkanlıktan mustarip, linc deseniz kayınpederinin gazabından kurtulamıyor. ama ne olursa olsun benim aklım sadece rachel’da. nerede olduğunu biliyorsanız, beni de haberdar eder misiniz? lütfen.


 1. sorunların önceki cedar cove romanlarına göre daha küçük şiddette geçtiği (ya da ben darbelere alıştım belki bilmiyorum :)) roman. debbie macomber kitapları "her şey güzel olacak, ilişkiler düzelecek, insanlar birbirini doğru anlayacaklar sonunda nasılsa" huzuruyla okunabiliyor ya o iyi geliyor bazen insana.

  !---- spoiler ----!

  charlotte'un eski mutfağına da yeni mutfağına da üzüldüm yalnız :/

  !---- spoiler ----!

  bundan sonraki kitap istanbullu gelin gibi bol bebekli olacak galiba :)