1. daha önce hiç gitmediğim ama gitmek için can attığım yerlerden biri. 28 eylül itibariyle sezonu açacak, hatta epey de hızlı açacak anlaşılan. bazı oyunların yerleri çoktan dolmuş bile. 1,5 ay sonrasına bilet almak riskli olsa da buna değer diyebiliyor insan bu tür etkinlikler sonrası.

    şuradan da program bilgilerine ulaşmak mümkün.
  2. sanatsever olduğunu sanan küçük burjuva ve beyaz yakalıları kazıklamak için sanatçı kılığına girmiş kişilerin kurduğu tuzak. ünlü bir düşünürümüzün '' ben böyle sanatın içine tükürürüm'' lafını aklıma getiren sahne.

    sanatmış. açın sanatın tanımını okuyun sonra bunların yaptığı şeye bakın. neyse sakin...
  3. biletleri satışa çıktı. ilgili olanlara duyurulur diyorum. bu sezon yeni oyunlara ev sahipliği yapacak ve gördüğüm oyuncu değişikliği de mevcut. (bkz: bütün çılgınlar sever beni)
  4. evet özlemiş olabilirim. izlediğim en son oyunlardan birini burada izledim geçtiğimiz ocak ayı içerisinde. hatta iki oyun evet. ve özledim yani.. son yaptıkları kıyak da kendime artı bir oyun olarak geri döndü. sağolsunlar iki kişilik biletimle ortada kala kalınca başka bir tarihteki oyunla diğerini değiştirdiler. böyle de pratiklerdir. ayrıca #tiyatromuzyaşasın