1. türkiye'de en iyi iki maç spikerinden biri hatta ercan tanerin yaşlanması ve eski kadar maç anlatmaması nedeniyle en iyiside diyebiliriz.ada futbolu ve nba bilgisi oldukça iyidir.üniversite yıllarından beri hasta liverpoolludur.
 2. sanırım bir azınlığım bu konua ama sunumundan hiç hazzetmediğim spikerdir. özellikle yabancı takımlara karşı yapılan müsabakalarda sürekli hakemlere saydırmasını çok itici. daha da fenası o heyecanlanmaları, bağırmaları, saçma sapan kelime oyunları çok çok yapmacık geliyor. türkiyede doğup büyüyen adamın baika bir ülkede,senden binlerce kilometre uzaklarla varolan bir takıma sempati duymasını anlarım ama "hasta iverpool'lu" olmak nedir, o özelliğine değinmedim bile. abuk. neyse yazmayayım daha fazla. hayır bir tek ben miyim bu arkadaşa katlanamayan bilmiyorum ama seveni çok herhalde.
 3. 2012-10-24

  murat kosova benim de sevdigim bi adam idi, sadece sundugu maclari degil, yaptigi programlari filan da severek izlerdim. ama durust olmak gerekirse onceden goz ardi ettigimiz kucuk kusurlarini (bence) giderek artirmaya basladi...

  ozellikle turk takimlarinin uluslararasi maclarinda taraftarligi cok abartip, bazen dupeduz sacmaliyor... bilakis elestirilmedigi, surekli ovuldugu icin belki de... bunun bilmem kac yil mac anlatmis olmasiyla filan da bi ilgisi yok... en son brose-besiktas macinda dasic'in kacirdigi fauller icin tum mac markota'ya saydirdi durdu misal, yazik adamin alakasi yok...

  isin kotusu, bu tarafli anlatimdan seyirci de ister istemez etkileniyor... misal bi maci salonda/sahada veya yabanci bi kanalda filan izlemisseniz, mac sonu tv'den izleyenlerin yaptiklari yorumlara inanmakta gucluk cekiyorsunuz... sonra bakiyorsunuz, kosova anlatmis maci...
 4. bu adamıı eskiden çok severdim.

  nba ve premier lig dışında formula-1 konusunda da bilgili bir spor spikeridir kendisi. ntv'den yarışları izlerken genelde kendisi sunardı ve (bkz: mika haakinen) ile (bkz: michael schumacher) arasındaki düelloyu çok güzel anlatırdı.

  basketbol konusunda her ne kadar kendinden geçtiği anlar olsa bile tutkulu anlatımı çok göz batmıyordu; lakin son zamanlarda kanalın durumundan mı yoksa başka etkenlerden mi bilemem ama eskisi gibi değil izlenimi yaratıyor bende. gene de ülkedeki spiker kalitesine bakılırsa ortalamanın üzerindedir.
 5. "işte premier league bu"'yu slogan haline getiren adamdır.
  bu sözü ise arsenal-middlesbrough arasında 19 ağustos 2004 tarihinde oynanan ve arsenal'in 3-1 geriden gelip 5-3 kazandığı maçta söylemiştir.
 6. sevildikçe bokunu çıkaran kişilerden biri. yüz verdik aliye hesabı. coştukça coşuyor, coştukça da iticileşiyor. her şeyin bir adabı bir ayarı var. yemeği acılı seviyoruz desek yarım kilo isot koyacak tıynette bir adam.